Офіційний сайт Бериславської міської ради

26 Вересня 2017

Безпека дітей – головне питання

Керівники дитячих навчальних закладів обговорили питання пожежної безпеки з першим заступником міського голови Сергієм Шматовим. На тлі нещодавніх трагічних подій в таборі відпочинку в Одесі, питання дотримання заходів пожежної безпеки вимагають особливого контролю. Всі котельні, що опалюють дитячі садочки міста, в обов’язковому порядку обладнані системами контролю та оповіщення, на території облаштовані пункти з пожежогасіння з відповідним знаряддям. Однак, міський голова видав розпорядження стосовно проведення позачергових заходів пожежної безпеки, а Сергій Володимирович акцентував увагу завідувачів ДНЗ на важливості проведення перевірки стану дотримання протипожежних норм. В разі виявлення необхідності, завідувачі дитсадків мають внести свої пропозиції для поліпшення (виправлення) ситуації. Зрештою, у бюджеті будуть передбачені кошти для фінансування модернізації комплексу заходів пожежної безпеки. Економити на безпеці дітей неприпустимо, зауважив Сергій Володимирович.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України