Офіційний сайт Бериславської міської ради

16 Травня 2018

Бериславці відповідальні та свідомі громадяни

В Бериславі встановлюють контейнери призначені для збору сміття з пластика. Це матеріал для упакування харчових продуктів, побутової хімії та косметичних засобів.

Як розповів міський голова Олександр Шаповалов, станом на сьогодні в Бериславі встановлено 10 таких контейнерів. Це перший крок, так би мовити пробна партія. Якщо бериславці вироблять звичку розділяти сміття та відокремлювати від нього пластик, кількість контейнерів буде збільшено. Будемо орієнтуватися відповідно до їх заповнюваності. Нові контейнери мають яскраво-жовтий колір та виготовлені у вигляді сітчастої ємності. Отвір у таких контейнерах розміщений зверху і має невеликий діаметр, аби до нього було зручно кидати поліетиленові пляшки. В подальшому відокремлене сміття з пластику потраплятиме до відповідних підприємств де його перероблять на вторинну сировину.

Таким чином, міська рада спільно з КУ «Бериславська ЖЕК-1» почали впроваджувати систему роздільного збору сміття. В умовах сьогодення, весь цивілізований світ ретельно ставиться до пластику, його не викидають, а направляють на вторинну переробку. Як показують перші дні використання, Бериславці також переймаються проблемами екології та проводять сортування побутових відходів. З огляду на обнадійливий старт та відчутну популярність теми використання роздільного збору сміття, «Бериславська ЖЕК-1» вже уклала договір для придбання ще 10 контейнерів, які будуть встановлені переважно в дворах багатоповерхових будинків.

Міська рада щиро радіє такій свідомій позиції своїх громадян та закликає всіх жителів міста сортувати пластик окремо. Відчувається, що бериславці були готові до такого  започаткування.

До речі, ми можемо по максимуму використовувати ємності для збору пластику, якщо порожні пляшки «скручувати» вони займають набагато менше місця.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

1 серпня – Любарець Олена Анатоліївна, начальник управління державного казначейства у Бериславському районі, член виконавчого комітету;

14 серпня – Іванова Інна Вячеславівна, начальник управління соціального захисту населення, член виконавчого комітету;

21 серпня – Шматов Сергій Володимирович, перший заступник міського голови, член виконавчого комітету.

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України