Офіційний сайт Бериславської міської ради

19 Травня 2016

Бериславці схвалили нові назви вулиць

Згідно Закону про декомунізацію, 18 травня в сесійній залі міської ради відбулись громадські слухання щодо перейменування ряду міських вулиць. За результатами проведених громадських слухань, жителі міста підтримали перейменування, а позиція бериславців стосовно запропонованих нових назв вулиць була майже одностайною.

В подальшому, результати цих слухань будуть винесені на розгляд виконавчого комітету та затверджені на сесії міської ради.

Заступник міського голови Олексій Чачібая, інформував присутніх про формат громадських слухань та ознайомив з бюлетенем для голосування. Олексій Григорович обґрунтував деякі назви вулиць стосовно яких у бериславців були запитання та сумніви. Враховуючи пропозицію членів комісії, цього разу час відведений на голосування було подовжено. Це було зроблено для зручності бериславців, оскільки час обідньої перерви в організаціях відрізняється, і саме в годину перерви вони можуть бути присутні на слуханнях.

Це були останні вулиці міста, які підпадають під дію Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Підсумовуючи, варто зазначити, що якби ми з вами не провели цю роботу, і самостійно не визначились з новими варіантами назв вулиць, обласна комісія з декомунізації, власним рішенням в односторонньому порядку зробила б це за нас.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України