Офіційний сайт Бериславської міської ради

3 Жовтня 2017

Бериславці, яким не байдужа охайність рідного міста, вийшли на прибирання берегу Дніпра

За ініціативи громадського руху «Відродження Берислава» стартувала акція по відновленню території колишнього міського пляжу.

Передувала акції досить гучна інформаційна кампанія. Через соцмережі, газети, кабельне телебачення, зустрічі з громадськістю та студентами, організатори запрошували приєднатись до акції прибирання всіх хто любить місто Берислав та хоче власними руками нести зміни на краще.

Небайдужих, тих хто вирішив прийти, виявилось досить таки багато, і робота, яку планували виконати за день, спільними силами громади спромоглись зробити за кілька годин. Активність, наполегливість, азарт та чітке усвідомлення мети, зробили свою справу, по закінченню прибирання територію колишнього пляжу важко впізнати. Під запальний музичний супровід, робота йшла легко та завзято. Звукову апаратуру люб’язно надало керівництво ДЮСШ ім.В.К.Сергєєва.

Приємно відзначити високу активність дітей, вони завзято трудились виконуючи посильну для них роботу. Однозначно, це якнайкращий приклад для підростаючого покоління, приклад культури, вихованості, дбайливості до природи. Ці діти ніколи не будуть смітити, ламати дерева, псувати майно.

За підтримку громадської ініціативи та фінансову допомогу, варто подякувати ТОВ «РЕНТЕХНО» в особі його виконавчого директора Дмитра Лукомського. Також допомогу надали  Олександр Гордієнко та Олександр Кліандров. Актив громадського об’єднання «Відродження Берислава» щиро вдячний керівництву Бериславської міської ради, комунальному підприємству «Бериславська ЖЕК-1» за всебічну підтримку та забезпечення необхідним транспортом для відвозу зібраного сміття.

До акції долучився і депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко, пліч-о-пліч він працював з активістами, збирав, виносив, обрубував гілки. З пилкою та сокирою в руках, почував себе досить впевнено, вочевидь, фізична робота для нього не чужа та знайома.

Старання активу громадського об’єднання «Відродження Берислава» спрямоване на те, аби місто виглядало охайним та привабливим, щоб кожен тут почувався комфортно, а бериславці були горді за своє місто. В подальшому, на весні, планується зрівняти місцевість пляжу та завести пісок.

Громадський рух «Відродження Берислава» висловлює велику подяку всім мешканцям міста, які відклали в бік свої особисті справи і пожертвували вихідним днем, заради чистоти і затишку нашого міста.

Міська рада, щиро радіє такій активності громадян. Всі починання активістів, матимуть всебічну підтримку міської влади. Жодного разу вона не залишилась осторонь, участь в подібних акціях приймають її працівники, за необхідності надається комунальна техніка, забезпечується вивіз зібраного сміття, та таке інше.

Всі ми робимо спільну справу, адже хочемо жити у чистому, охайному та привабливому місті.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України