Офіційний сайт Бериславської міської ради

30 Січня 2017

Борги за газопостачання підривають енергетичний потенціал країни

Станом на 01 січня поточного року мешканці області заборгували за вже спожитий газ понад 60 млн гри. Отримуючи газ за передоплатою, кампанія-транспортувальник газу при таких численних заборгованостях не може стабільно забезпечувати усіх споживачів блакитним паливом, гарантуючи його безперебійне постачання.

Споживач природного газу зобов’язаний забезпечувати своєчасну та повну оплату вартості природного газу згідно з умовами договорів, це передбачено зокрема Цивільним кодексом України, Законом України «Про ринок природного газу», Правилами постачання природного газу.

Громадяни, які споживають газ та свідомо систематично за нього не сплачують є підривниками енергетичного потенціалу країни, адже патріотизм складаються не з гучних викликів, а з дисциплінованого європейського стилю життя, вагомою частиною якого є сумлінна сплата податків та комунальних платежів.

Газ це не безкоштовна послуга – це товар. Якщо споживач не може своєчасно та у повному обсязі сплачувати отримані послуги, і не бажає оформлювати субсидію – він не може і не буде отримувати даний товар. Через таких «платників» не мають страждати, ті хто своєчасно сплачує за надані послугу.

Ні Херсонгаз ні інша компанія в області, які поставляють блакитне паливо не отримують на свої рахунки кошти від населення за спожитий газ. Усі сплачені кошти надходять виключно на спецрахунки державних банків, а далі – державний бюджет. Отже відсутність оплати за газ – це відсутність наповнення бюджету, за рахунок чого утримується соціальна сфера країни, це кошти на утримання військових у зоні АТО, кошти на зміцнення оборонної спроможності країни, будівництво та відновлення автошляхів.

Отже не сплативши за газ – невільно стаєш тягарем для своєї громади, бо саме через це вона не може розвиватися та стабільно існувати.

Шановні Херсонці, починається новий економічний рік, і яким він буде також залежить від кожного споживача природного газу, від кожного боржника, який змінить свою поведінку.

Публічне акціонерне товариство Херсонгаз бажає вам у новому році без хмарного неба, кращої долі та європейських здобутків.

З повагою адміністрація ПАТ “Херсонгаз”

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України