Офіційний сайт Бериславської міської ради

8 Грудня 2020

Більше 50 бериславських бізнесменів опановують електронні сервіси ДПС

Начальник Бериславської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Валентин Кондратенко провів зустріч із головою громадської організації «Відродження Берислава» Сергієм Шаповаловим із питань  популяризації електронної звітності та сервісів ДПС України.

Під час ділової розмови посадовець наголосив, що впровадження інноваційних ІТ надає можливість, у період поширення коронавірусної інфекції COVID-19, безпечно та комфортно спілкуватися з податковою службою шляхом використання можливостей Електронного кабінету. Адже подання електронної звітності має багато суттєвих переваг для платників податків та не вимагає використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення. Отримати електронний цифровий підпис кожен бажаючий може у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Також не залишилися без уваги питання наповнення місцевого бюджету Берислава, які активно сплачують понад 50 бізнесменів – учасників громадської організації «Відродження Берислава». Валентин Кондратенко, запропонував учасникам організації активно поширювати інформацію з офіційної сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у мережі Facebook https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol, спілкуватися з податківцями за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot, знайомитися з інформацією на телеграм-каналі ДПС https://t.me/tax_gov_ua та розповсюджувати податкову інформацію у групі ГО «Відродження Берислава», яка допоможе бериславським платникам якісно вести підприємницьку діяльність .

У конструктивному діалозі представники обговорили робочі плани ініціативної спільноти Бериславщини щодо благоустрою, відновлення та розвитку історичних та культурних пам’яток, які надають туристичну та інвестиційну привабливість району.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

25 лютого – Стародубця Сергія Леонідовича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України