Офіційний сайт Бериславської міської ради

1 Березня 2018

Вдячність міського голови комунальним службам міста

У Бериславі комунальники продовжують протистояти сніговій навалі.

Аби на ранок забезпечити безперешкодне транспортне сполучення містом, прохідність вулиць та доступність соціально важливих об’єктів, комунальні служби КП «Бериславська ЖЕК-1» та КВУ «Бериславський водоканал» до пізньої ночі продовжували розчистку міських доріг від снігових заметів.

– За інформацією т.в.о. начальника КП «Бериславська ЖЕК-1» Юрія Ракова, вночі працювала вся наявна відповідно обладнана техніка, а зранку на вже розчищені вулиці вийшли піскорозкидувачі. Першочергово роботи були виконані на найбільш важливих ділянках міських доріг, спусках і підйомах. Слід за цим розчищались другорядні вулиці. Сили наших комунальників обмежені, відчувається нестача важкої техніки, але попри це, слід віддати належне нашим хлопцям. Вони відповідально та з розумінням поставились до завдання забезпечити порядок на міських вулицях і лише коли дороги та тротуари в чергове були розчищені, на кілька годин повернулись до дому, щоб рано в ранці знову сісти за кермо свої машин.

Ось імена тим кому варто дякувати за роботу:
Олександр Петрашов, водій піскорозкидувача КП «Бериславська ЖЕК-1»;
Юрій Мязін, тракторист КП «Бериславська ЖЕК-1»;
Олег Федорченко, тракторист КП «Бериславська ЖЕК-1»;
Юрій Ганзус, машиніст екскаватора КВУ «Бериславський водоканал».

Це приклад справді відповідального ставлення до свої справи. – розповів міський голова Олександр Шаповалов. – Ми маємо кошти аби винайняти додаткову техніку, але такої важкої техніки та відповідного навісного обладнання немає. Якщо снігопад триватиме це додасть роботи комунальникам, тобто прибирання доріг доведеться продовжувати.

Міський голова також вдячний усім небайдужим мешканцям міста, які взяли активну участь у боротьбі зі сніговими заметами колективам підприємств, установ та організацій, мешканцям багатоповерхівок і приватного сектору, які власними силами розчистили прилеглу територію. Та ще раз нагадав, що всі ми живемо в одному місті, ходимо одними дорогами, тобто прибравши власну прилеглу територію ми робимо спільну справу, та допомагаємо одне одному.

 

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України