Офіційний сайт Бериславської міської ради

22 Січня 2020

Верховна Рада України розглянула декілька важливих законопроектів

Про це повідомив на своїй офіційній Iнтернет – сторінці у Фейсбуці  народний депутат Ігор Колихаєв:

«Друзі, у Верховній Раді я та мої колеги депутати, розглядали два законопроекти, які варті, на мою думку, особливої уваги. Це законопроект №2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор»  та законопроект №0901  “Про повну загальну середню освіту”.

Під час голосування за основу першого, я взагалі утримався і навіть вийняв картку. Я вважаю, що рівень корупції в Україні настільки великий, що навіть при наявності гарного закону про гральний бізнес, норми все одно будуть порушуватись і ми отримаємо через деякий час засилля таких закладів. Моя особиста думка – повна заборона будь-яких «казино», до певного часу, коли практика порушення законів перестане бути тотальною.

Натомість, я із задоволенням і надією підтримав Закон “Про повну загальну середню освіту”, який давно вже очікували і вчителі, і батьки школярів, і який ми сьогодні ухвалили.

Цей документ забезпечить державні гарантії рівного доступу до якісної освіти, навчання у медичних закладах, отримання консультацій на базі школи, оплачуваних за рахунок держави, запроваджує педагогічну інтернатуру для молодих вчителів, передбачає збільшення переліку доплат для вчителів і багато інших покращень.

Однак, поки школа не буде підтримана фінансово, суттєвих змін там не відбудеться. Вчителям потрібно забезпечити гідну зарплату, а освіта повинна стати однаково доступною і якісною, як для школярів міста, так і для сільських дітей.

Навіть гарний закон сам по собі не спрацює. Держава має передбачити достатнє фінансове забезпечення нововведень у цільових бюджетних видатках.»

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України