Офіційний сайт Бериславської міської ради

6 Квітня 2020

Вони заслуговують на вдячність та повагу

Від імені всіх бериславців я дякую всім нашим лікарям, рятувальникам, працівникам поліції та Держпродспоживслужби за злагоджену роботу та оперативність у боротьбі із поширенням небезпечного вірусу. Зараз ви стоїте на своєрідній передовій, наражаєтесь на небезпеку, задля того аби бериславці могли почуватись більш безпечно та захищено. Сьогодні існує висока імовірність інфікування, ніхто з нас не застрахований від цього, і мінімізувати цю небезпеку намагаються всі наші служби. Від лікарів залежить оперативність виявлення інфікованих, їх лікування. Службовці ДСНС спільно із Держпродспоживслужбою виконують дезобробку потенційно небезпечних місць, тим самим мінімізуючи небезпеку поширення вірусу. Робота працівників поліції направлена на те, аби  забезпечити контроль за дотриманням правил та обмежень, які впровадив Кабінет Міністрів України. Лише об’єднавши зусилля, всі служби та гілки влади здатні обмежити поширення коронавірусу.

Впевнений, ви помітили як містом їздять спеціальні машини та обробляються вулиці деззасобами, через гучномовці роз’яснюються правила дотримання карантину. Прислухайтесь до них, не наражаєтесь на небезпеку інфікування.

Не останнє значення у дні картину має робота наших комунальних служб. КП “Бериславська ЖЕК-1” та КВУ “Бериславський водоканал” працюють, забезпечуючи, чистоту міста, під’їздів, прибудинкових територій, своєчасний вивіз сміття, надають безперебійне водопостачання. Тим самим створюючи необхідний санітарний стан в Бериславі.

 

Вчергове звертаюсь до кожного бериславця:

залишайтеся вдома не виходьте без потреби на вулицю, обмежте свої контакти із оточуючими – це може зберегти ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних.

Від сумлінності дотримання карантинних заходів залежить його тривалість. Чим відповідальніше ви будете дотримуватись правил, тим швидше такі обмеження можуть бути зняті.

Олександр Шаповалов, міський голова

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

25 лютого – Стародубця Сергія Леонідовича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України