Офіційний сайт Бериславської міської ради

6 Квітня 2020

Вони заслуговують на вдячність та повагу

Від імені всіх бериславців я дякую всім нашим лікарям, рятувальникам, працівникам поліції та Держпродспоживслужби за злагоджену роботу та оперативність у боротьбі із поширенням небезпечного вірусу. Зараз ви стоїте на своєрідній передовій, наражаєтесь на небезпеку, задля того аби бериславці могли почуватись більш безпечно та захищено. Сьогодні існує висока імовірність інфікування, ніхто з нас не застрахований від цього, і мінімізувати цю небезпеку намагаються всі наші служби. Від лікарів залежить оперативність виявлення інфікованих, їх лікування. Службовці ДСНС спільно із Держпродспоживслужбою виконують дезобробку потенційно небезпечних місць, тим самим мінімізуючи небезпеку поширення вірусу. Робота працівників поліції направлена на те, аби  забезпечити контроль за дотриманням правил та обмежень, які впровадив Кабінет Міністрів України. Лише об’єднавши зусилля, всі служби та гілки влади здатні обмежити поширення коронавірусу.

Впевнений, ви помітили як містом їздять спеціальні машини та обробляються вулиці деззасобами, через гучномовці роз’яснюються правила дотримання карантину. Прислухайтесь до них, не наражаєтесь на небезпеку інфікування.

Не останнє значення у дні картину має робота наших комунальних служб. КП “Бериславська ЖЕК-1” та КВУ “Бериславський водоканал” працюють, забезпечуючи, чистоту міста, під’їздів, прибудинкових територій, своєчасний вивіз сміття, надають безперебійне водопостачання. Тим самим створюючи необхідний санітарний стан в Бериславі.

 

Вчергове звертаюсь до кожного бериславця:

залишайтеся вдома не виходьте без потреби на вулицю, обмежте свої контакти із оточуючими – це може зберегти ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних.

Від сумлінності дотримання карантинних заходів залежить його тривалість. Чим відповідальніше ви будете дотримуватись правил, тим швидше такі обмеження можуть бути зняті.

Олександр Шаповалов, міський голова

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України