Офіційний сайт Бериславської міської ради

6 Травня 2020

Відновлюється робота продовольчих ринків

З сьогоднішнього дня, всі продовольчі ринки району можуть відновити роботу. Але торгові майданчики працюватимуть за новими правилами. Працівники, продавці та відвідувачі ринків мають право перебувати на території ринку лише в масках, на кожному вході мають бути антисептики, відстань між робочими місцями продавців – щонайменше 3 метри (відповідно вимог Постанови головного санітарного лікаря України від 27.04.2020 року №14). Обмежено також максимальну кількість відвідувачів, в розрахунку не більше, ніж один на 10 квадратних метрів площі.

Контроль за дотриманням цих вимог має забезпечувати районне управління Держпродспоживслужби, а в разі виявлення порушення інформувати комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та національну поліцію.

Керівникам ринків слід привести у відповідність територію, забезпечити дотримання дистанції між продавцями, товаром та відвідувачами, організувати по-новому санітарний та епідемічний контроль.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України