Офіційний сайт Бериславської міської ради

3 Травня 2019

Від розмов до діла

Вирішення питання сміттєвої проблеми міста має реальні та конкретні успіхи. Як було анонсовано раніше (Новина від 12 Лютого 2019 «Стосовно лінії сортування твердих побутових відходів»), Берисласька міська рада за кошти міського бюджету профінансувала розроблення детального плану території та проекту землеустрою, уклала договір на розроблення проекту будівництва комплексу, його проектування профінансовано з місцевого бюджету. Все це ми зробили за кошти тільки міського та районного бюджету (за що подяка депутатам та голові районної ради Володимиру Коновалову), без залучення фінансової допомоги з інших джерел. Вдумайтесь, Берислав єдине місто в Херсонській області яке домоглось реалізації подібної ідеї. Ми перші хто рухається в цьому напрямку, та маємо реальний позитивний результат. Нашим досвідом вже завтра будуть керуватись інші міста.

Приємною новиною для всіх Бериславців має стати те, що на прикінці квітня наш Проект з будівництва комплексу по сортуванню побутових відходів був успішно поданий у Міністерство екології та природних ресурсів та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державного Фонду Регіонального Розвитку, невдовзі він пройде розгляд в Кабінеті Міністрів України. Після того як його затвердять, Проект отримає державне фінансування його будівництва.

Кому цікаво, зрозуміють, що це не пусті слова, а реальні та конкретні досягнення команди міської ради. Тут звісно не можна забути про сприяння зі сторони районної влади та області.

Довгоочікувана розв’язка вже в осяжному майбутньому, і всі ми, бериславці, матимемо видимий результат.

І це не єдина хороша новина. Позитиву всім нам очевидно додасть звістка про те, що вирішення питання з очисними спорудами також має новий, фінальний виток. Оскільки Проект реконструкції очисних споруд міста також був успішно поданий до Міністерства екології та природних ресурсів. Його чекає та сама процедура розгляду та затвердження. І це вже величезний крок до його реалізації.

Всі ми пам’ятаємо, що розмови стосовно необхідності проведення реконструкції починались у далекому 2003 році. Багато хто з високопосадовців обіцяв допомогти, багато хто реально просував наше питання. Проводилась розробка проектів, проте за відсутності державного фінансування вони не були реалізовані.

Сьогодні ми маємо вже реальний шанс остаточно вирішити це питання.

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України