Офіційний сайт Бериславської міської ради

27 Березня 2019

Віктор Короленко зустрівся з громадою Берислава

Директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, депутат Херсонської обласної ради провів робочу зустріч з громадою Берислава.

В роботі зустрічі, яка відбувалась в приміщенні Бериславської міської ради, прийняв участь міський голова Олександр Шаповалов. Директор Департаменту інформував присутніх щодо результатів проведених реформ у сфері медицини, реалізованих проектів та подальших планів, розповів про досягнення, що вже реалізовані у Бериславі та районі. Завдяки безпосередньому сприянню Віктора Короленка, в Бериславі було створено госпітальний округ, закуплено новий мамограф і вже анонсовано відкриття центру гемодіалізу у комунальній установі “Бериславська центральна районна лікарня”. Крім того сьогодні відбувається будівництво нових і дооснащення наявних сільських амбулаторій району.

Віктор Миколайович, розповів, що він як депутат обласної ради домігся аби з області були виділенні три мільйони гривень на відновлення дорожнього покриття, всі ці кошти будуть направлені до Берислава.

В ході зустрічі, присутні могли поставити запитання до Віктора Короленка особисто. Присутніх, переважно цікавило питання забезпечення медикаментами за програмою «Доступні ліки», робота лікарів сімейної медицини та введення в роботу приладу діагностики захворювань молочної залози.

На зустрічі були присутні голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, головний лікар КУ «Бериславська центральна районна лікарня», депутат Херсонської обласної ради Север’ян Кардава, головний лікар КП «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Абрамов.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

25 лютого – Стародубця Сергія Леонідовича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України