Офіційний сайт Бериславської міської ради

6 Серпня 2018

В Україні з’явилася унікальна професія – патронатний вихователь

В Україні з’явилася нова, унікальна по суті своїй, професія – патронатний вихователь. Спочатку це було соціальним експериментом, одним із багатьох «пілотних проектів», а сьогодні – це стало шансом для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та їхніх біологічних батьків зберегти свою сім’ю.

Патронат над дитиною – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, під опіку тощо).

Саме запровадженню патронату над дитиною присвятили спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) семінар із безробітними, що перебувають на обліку у Бериславській районній філії херсонського обласного центру зайнятості.

З метою підбору кандидатів у патронатні вихователі, організатори семінару провели інформаційно-роз’яснювальну роботу, ознайомили з правовою основою патронату та навели зразки успішної діяльності патронатних вихователів у інших містах України з використанням презентації «Послуга патронату – від ідеї до державного експерименту».

У процесі спілкування декілька осіб проявили зацікавленість до можливості отримати роботу та корінним образом зміни вид своєї діяльності. Всіх бажаючих було запрошено для індивідуальної бесіди до приміщення Центру та призначено зустрічі з метою проведення І етапу відбору у кандидатів у патронатні вихователі спільно із працівниками служби у справах дітей.

Центр постійно веде інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо запровадження патронату над дитиною, пошуку кандидатів у патронатні вихователі шляхом розміщення матеріалів на інформаційних стендах місцевих рад та у засобах масової інформації. Окрім того, проводяться зустрічі з трудовими колективами організацій, установ та підприємств району.

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України
Асоціація малих міст України