Офіційний сайт Бериславської міської ради

26 Грудня 2018

Головна ялинка міста – засяяла

26 грудня відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки.

Під час урочистого включення святкової новорічної ілюмінації, міський голова Олександр Шаповалов привітав всіх мешканців та гостей Берислава з новорічними святами. До слів вітання приєднались голова райдержадміністрації Олександр Гомон та заступник голови районної ради Ірина Джеманова.

Атмосфера біля «ялинкової красуні» була справді святковою. Маленьких мешканців розважали святковою програмою працівники районного Будинку культури, підготувавши театралізовиний виступ. Малята були в захваті та приймали активну участь у святковому дійстві, танцюючи та співаючи разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та з символом наступаючого року –  свинкою.

 

 

Депутати міської ради, пригостили всіх дітей присутніх на святі, солодкими подарунками. Кожна дитина мала можливість отримати трішечки передноворічного настрою у вигляді пакунка солодощів. Загалом на святі було роздано 800 пакунків.


Минулого тижня працівники КП «Берисласька ЖЕК-1» оперативно виконали монтаж головної ялинки міста, та прикрасили площу святковими новорічними вогнями. Цього року центральна ялинка постала в новому образі, адже за підтримки депутатського корпусу було виділено кошти з міського бюджету для нового оформлення новорічної красуні. Її прикрашено блакитними вогнями гірлянд, новими яскравими та різноманітними кульками, особливої вишуканості додали нові сніжинки, що яскраво сяють, а дерева що ростуть на площі гармонійно підсвічені зеленими та білими гірляндами. Проте, не менш по-новому та дійсно святково виглядає і центральний парк, в якому розміщено нову іллюмінацію “падаючий сніг”, що вже користується великою популярністю серед жителів міста.

Мабуть всі погодяться, що сучасна ялинка, та що красується в місті останні роки, має свіжий та насичений вигляд, з нею охоче фотографуються місцеві та гості міста. Вона стала справжньою окрасою міста на зимові свята, адже кожного року міська рада спільно з депутатським корпусом з великою відповідальністю  підходять до вірішення питання підготовки до Новорічних свят шляхом вдосконалення прикрас для міста.  Безумовно така краса, додаватиме святкового настрою бериславцям.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

1 серпня – Любарець Олена Анатоліївна, начальник управління державного казначейства у Бериславському районі, член виконавчого комітету;

14 серпня – Іванова Інна Вячеславівна, начальник управління соціального захисту населення, член виконавчого комітету;

21 серпня – Шматов Сергій Володимирович, перший заступник міського голови, член виконавчого комітету.

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України