Офіційний сайт Бериславської міської ради

26 Грудня 2018

Головна ялинка міста – засяяла

26 грудня відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки.

Під час урочистого включення святкової новорічної ілюмінації, міський голова Олександр Шаповалов привітав всіх мешканців та гостей Берислава з новорічними святами. До слів вітання приєднались голова райдержадміністрації Олександр Гомон та заступник голови районної ради Ірина Джеманова.

Атмосфера біля «ялинкової красуні» була справді святковою. Маленьких мешканців розважали святковою програмою працівники районного Будинку культури, підготувавши театралізовиний виступ. Малята були в захваті та приймали активну участь у святковому дійстві, танцюючи та співаючи разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та з символом наступаючого року –  свинкою.

 

 

Депутати міської ради, пригостили всіх дітей присутніх на святі, солодкими подарунками. Кожна дитина мала можливість отримати трішечки передноворічного настрою у вигляді пакунка солодощів. Загалом на святі було роздано 800 пакунків.


Минулого тижня працівники КП «Берисласька ЖЕК-1» оперативно виконали монтаж головної ялинки міста, та прикрасили площу святковими новорічними вогнями. Цього року центральна ялинка постала в новому образі, адже за підтримки депутатського корпусу було виділено кошти з міського бюджету для нового оформлення новорічної красуні. Її прикрашено блакитними вогнями гірлянд, новими яскравими та різноманітними кульками, особливої вишуканості додали нові сніжинки, що яскраво сяють, а дерева що ростуть на площі гармонійно підсвічені зеленими та білими гірляндами. Проте, не менш по-новому та дійсно святково виглядає і центральний парк, в якому розміщено нову іллюмінацію “падаючий сніг”, що вже користується великою популярністю серед жителів міста.

Мабуть всі погодяться, що сучасна ялинка, та що красується в місті останні роки, має свіжий та насичений вигляд, з нею охоче фотографуються місцеві та гості міста. Вона стала справжньою окрасою міста на зимові свята, адже кожного року міська рада спільно з депутатським корпусом з великою відповідальністю  підходять до вірішення питання підготовки до Новорічних свят шляхом вдосконалення прикрас для міста.  Безумовно така краса, додаватиме святкового настрою бериславцям.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає з Днем народження:

6 березня   Хому Любов Анатоліївну, депутата Бериславської міської ради;

7 березня 2019 р. Ткаченко Олександра Миколайовича, члена виконавчого комітету Бериславської міської ради;

29 березня Абрамова Ігора Федоровича, члена виконавчого комітету Бериславської міської ради;

31 березня Чепурного Вадима Анатолійовича депутата Бериславської міської ради.

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця. Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до вашої родини!

Олександр Шаповалов,
міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
ДП МВС України Інформ-Ресурси
Асоціація міст України