Офіційний сайт Бериславської міської ради

23 Січня 2018

День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

19 січня 2018 року у приміщенні Бериславської районної бібліотеки педагогами, спеціалістами бібліотеки й районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено бесіду з учнями, що відвідують клуб старшокласників «Юність», приурочену до Дня Соборності України.

Слухачів було ознайомлено із історією становлення України, доповідь супроводжувалася слайдами та фотоматеріалами. Присутнім наведено основні хронологічні події становлення державності, самостійності, незалежності нашої країни.

Окремим питанням доповіді став проголошений 22 січня 1919 року Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Документ став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення, який надав завершеної форми самостійній українській державі, сприяв подоланню залишків ідей федералізму в ментальності національної політичної еліти.

В ході спілкування, діти показали достатній рівень знань про символи та атрибути української державності, історичні події, що мали величезний вплив на формування України, як самостійної держави, адже знання історії є моральним обов’язком кожного українця.

Тож будьмо свідомими та гідними громадянами нашої держави!

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України