Офіційний сайт Бериславської міської ради

16 Жовтня 2019

Державна підтримка для розвитку Берислава

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019р. №500-р, Бериславській міській раді заплановано виділити субвенцію на реалізацію соціально-економічних заходів. Згідно затвердженого переліку об’єктів та заходів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету, зараз в місті проводяться роботи на трьох об’єктах.

У жовтні розпочались роботи в дошкільному навчальному закладі №3. Міська рада запланувала направити частину коштів державної субвенції на проведення капітального ремонту покрівлі дитсадку, оскільки така модернізація дасть змогу забезпечувати більш комфортні умови перебування дітей, дотримуватись температурних норм при цьому економити на енергоносіях.

Зараз на подвір’ї закладу завезені будівельні матеріали, робочі приступають до демонтажу старої покрівлі. Згідно плану, кровельні роботи мають бути завершені до кінця листопада, тобто менш ніж за два місяці. В ході виконання капітального ремонту буде облаштована водостічна система, утеплення перекриття, улаштування паро- та вологоізоляції.

Крім того, зараз в місті виконуються роботи з капітального ремонту дороги на вул. 1 Травня. На ділянці від вул. Успенська до вул. Кость Гордієнко, підрядна організація виконує ремонтні роботи із відновлення асфальтного покриття. Після ущільнення спецтехнікою облаштуваної щебеневої подушки, робітники переходять до безпосереднього укладання асфальтної суміші. Дорожнє полотно після капітального ремонту має відмінні характеристики, а за якістю виконаних робіт прискіпливо спостерігає спеціаліст технагляду.

Раніше ми вже повідомляли про хід капітального ремонту дороги по вул. Введенська. Нині ці роботи завершені в повному обсязі.

Впродовж жовтня має бути виконано монтаж системи освітлення мікрорайону в околиці магазину «АТБ», медичного коледжу та РЕЗу. В ці дні спеціалісти підрядної організації проводять монтаж кріплень та дротів живлення, встановлюють потужні світлодіодні ліхтарі. Таким чином, деякі вулиці цього мікрорайону на яких і за радянських часів не існувало ліхтарів, тепер будуть освітлені.

Це лише частина від плану, яку має наметі реалізувати міська рада. Про решту заходів ми повідомлятимемо на офіційній сторінці міської ради та через друковані ЗМІ.

 

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

14 червня – Лісовий Едуард Евгенович, депутат міської ради;

24 червня – Починок Олександр Дмитрович, депутат міської ради;

25 червня – Юлдашев Євгеній Станіславович, член виконавчого комітету;

27 червня – Мазнєв Ярослав Миколайович, депутат міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України