Офіційний сайт Бериславської міської ради

15 Вересня 2017

Добро в кожного із нас!

Питання про забезпечення громадян вразливих категорій гуманітарною допомогою вже не раз порушувалася працівниками Бериславського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Так як потреба все ще переважає можливості – ми знаходимось у постійному пошуку партнерських організацій, які можуть стати ефективною ланкою у ланцюжку допомоги сім’ям в складних життєвих обставинах.

15 жовтня 2017 року до Центру звернулась багатодітна сім’я, що опинилася у складних життєвих обставинах, та потребує гуманітарної допомоги. За підтримки районної організації «Товариства Червоного Хреста України» та волонтерської допомоги жителів Бериславщини сім’я отримала одяг, продукти харчування, шкільне приладдя, книги та іграшками для дітлахів.

Ця допомога не носить одноразовий характер, оскільки одним із пріоритетних напрямків роботи Центру є допомога сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. По мірі можливості, кожна родина, що потребує допомоги, зможе отримати необхідні речі та продукти, якими від щирого серця готові поділитися небайдужі бериславці.

Т.Дудченко, директор районного центру соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України