Офіційний сайт Бериславської міської ради

1 Березня 2021

До відома депутатів Бериславської міської ради VIII скликання

 

01 березня 2021

Про виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»  (далі – Закон)  особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону (в тому числі депутати місцевих рад), зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік  за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

Задля реєстрації у реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб’єкту декларування необхідно мати:

– особисту електронну скриньку з рекомендованими доменами: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо;

– особистий кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП).

Звертаємо увагу! КЕП можна отримати через відділення ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (для отримання КЕП суб’єкт декларування повинен мати: платіжну картку банку, паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків, адресу особистої електронної скриньки та флешку) або через ПРИВАТ 24 в мережі Інтернет.

За наявності КЕП,  Вам необхідно терміново перевірити термін його дії.

Для перевірки працездатності КЕП Ви можете скористатись online-сервісом накладання КЕП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Результатом успішної перевірки буде повідомлення: «ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО».

Якщо при накладенні КЕП виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав КЕП.

Якщо термін дії сертифікату сплинув, то скористатися КЕП неможливо, тому необхідно звернутися до акредитованого центру сертифікації ключів та отримати новий КЕП.

Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до декларування, чим полегшите собі роботу з Реєстром.

Увага! На сайті Національного агентства доступна інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Тому радимо скористатися матеріалами, що розміщенні за посиланням:
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/

Перевірка факту подання декларацій та повідомлення Національного агентства про випадки неподання чи несвоєчасного подання декларацій покладаються на уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції відповідного органу відповідно до Порядку, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06 вересня 2016 року №19.

У випадку встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання декларацій суб’єктами декларування відповідно до вимог Закону відповідальний підрозділ (особа) органу, в якому працюють (працювали) суб’єкти декларування, повідомляє про це Національне агентство упродовж трьох робочих днів з дня виявлення такого факту за формою, що додається до Порядку. Повідомлення Національного агентства про факт неподання чи несвоєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, надсилається засобами поштового зв’язку (рекомендованим листом з повідомленням про вручення).

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання декларацій, подання завідомо недостовірних відомостей у декларації, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України.

 

Секретар

Бериславської міської ради                                Світлана ЛУЖЕЦЬКА

 

 

 

 

 

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України
Асоціація малих міст України