Офіційний сайт Бериславської міської ради

28 Серпня 2020

До відома депутатів міської ради (скликання позачергової 6 сесії)

Видано розпорядження   голови міської ради “Про скликання    позачергової 6 сесії міської ради VIIІ скликання”, яка відбудеться  18 січня 13.00 , малий зал Бериславської міської ради

 

  1. На розгляд  позачергової  6 сесії Бериславської міської ради VIII скликання винести наступні питання:

2.1.Про зміну цільового призначення земельної ділянки приватної власності.

2.2.Про внесення змін  до рішення   37 сесії  7 скликання № 273 від 18.04.2019 року ” Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ ” АКМ” на території Зміївського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади.

2.3.Про передачу у власнiсть земельних дiлянок громадянам ОСГ громадянам на території Шляхівського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади .

2.4.Про передачу у власнiсть громадянам на території Томаринського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади.

2.5.Про передачу у власнiсть громадянам  на території  Зміївського старостинського округу  Бериславської міської територіальної громади.

2.6.Про передачу у власнiсть та користування земельних дiлянок громадянам.

2.7.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

2.8.Про надання дозволiв на розроблення документацiї iз землеустрою громадянам.

 2.9.Про надання дозволів на розроблення  документації, передачу земельних ділянок в користування та внесення змін в рішення сесії міської ради.

 2.10. Про передачу земельної ділянки в постійне користування  Бериславській районній  комплексній дитячо – юнацькій спортивній школі ім. В.К. Сергєєва.

2.11. Про передачу у власність  земельних ділянок громадянам на території Новобериславському старостинського округу Бериславської міської територіальної громади

2.12. Про передачу у власність  земельних ділянок громадянам на території Раківського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади

2.13. Про  надання дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам на території Зміївського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади.

2.14. Про розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі земельної частки (паю).

 

 

Видано розпорядження   голови міської ради “Про скликання  позачергової 3 сесії міської ради VIIІ скликання”, яка відбудеться  21 грудня 13.00 , малий зал Бериславської міської ради

 

 

 

2.1.Про структуру та чисельність виконавчого апарату Бериславської міської ради на2021 рік.

2.2.Про внесення змін до рішення 7 сесії сьомого скликання Шляхівської сільської ради від 18.12.2019 року №193 «Про  бюджет Шляхівської сільської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік».

2.3.Про установлення батьківської плати за харчування дітей у комунальних  дошкільних навчальних закладах Бериславської міської ради з 01.01.2021р.

2.4.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та дій, прирівняних    до нотаріальних на території с. Зміївка.

2.5.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та дій, прирівняних   до нотаріальних на території с. Новоберислав.

2.6.Про покладання обов’язків із  вчинення нотаріальних дій та дій, прирівняних   до нотаріальних на території Раківського старостинського ругу.

2.7.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та дій, прирівняних   до нотаріальних на території Томаринського старостинського округу.

2.8.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та дій, прирівняних до нотаріальних на території Урожайненського старостинського округу.

2.9.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та дій, прирівняних   до нотаріальних на території с. Шляхове.

 Міський голова                                                    О.М. Шаповалов

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

30 січня – Чачібая Олексія Григоровича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України