Офіційний сайт Бериславської міської ради

13 Грудня 2017

До відома депутатів міської ради (28 сесія)

Видано розпорядження голови міської ради про скликання 28 сесії районної ради 22 грудня 2017 року, 15.00 год (м. Берислав, вул. 1 Травня, 224, ІІ поверх).

На розгляд 28 сесії міської ради вносяться питання: Про  Програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Берислава на 2018р; Про міську Програму «Розвиток людського капітала м. Берислав на 2018р.»; Про міську Програму підтримки учасників АТО та їх родин, які зареєстровані в м. Бериславі на 2018 рік.; Про внесення змін та доповнень до рішення 15 сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2016р. № 162 “Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Берислава на 2017рік” зі змінами та доповненнями; Про врегулювання земельних відносин; Про розпорядження міського голови, видані в міжсесійний період, та інші.

Засідання постійних комісій районної ради по підготовці 28 сесії міської ради відбудуться в приміщенні міської ради (м. Берислав, вул. 1 Травня, 224, ІІ поверх):

20 грудня о 13.00

Постійна комісія з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін та сприяння розвитку підприємництва, управління комунальною власністю, інвестиційною діяльністю, зовнішньо економічної діяльності та адміністративно-територіального устрою;
Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту та соціального захисту населення, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку;

21 грудня о 13.00

Постійна комісія мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури, будівництва, соціальної інфраструктури, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

25 лютого – Стародубця Сергія Леонідовича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України