Офіційний сайт Бериславської міської ради

11 Лютого 2019

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Аутстафінг для роботодавців м.Берислава обернувся штрафамив розмірі майже 895 тис.гривень.

Роботодавці м. Берислава отримали штрафи на загальну суму 893,52 тис.грн за порушення виявлені під час перевірок з питань легалізації найманої праці у грудні місяці 2018 року.

Все частіше платники податків у своїй діяльності замість трудового оформлення працівників стали обирати іншу альтернативу оформлення найманої праці – аутстафінг. Не винятком стали і роботодавці Бериславщини.

Під час проведення обстежень з питань легалізації робочих місць робочою групою, створеною при Бериславській РДА, завжди проводиться роз’яснювальна робота щодо переваг оформлення трудових відносин з найманими працівниками, порядку сплати податків. Але деякі роботодавці не прислуховуються до кваліфікованих порад фахівців, не реагують на зауваження, залишаючи за собою право діяти в межах трудового законодавства України чи ні.

В рамках належного виконання вимог Розпорядження КМУ від 05.09.2018 року №649-Р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» спеціалістами Бериславського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі було ініційовано питання проведення інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання м. Берислава інспекторами Головного управління Держпраці у Херсонській області  з питань виявлення працівників без належного оформлення трудових відносин. В результаті інспектування було виявлено договори аутстафінгу та складено 3 акти. На сьогодні вже винесені Постанови на оплату штрафних санкцій на загальну суму 893,52 тис.гривень.

В результаті спільних заходів ФОП «Х» у січні ц.р. легалізував 7 найманих працівників. Також в результаті співбесід з платниками податків району стосовно негативного результату використання договорів аутстафінгу оформили трудові відносини 20 фізичних осіб-підприємців.

Бериславське управління ГУ ДФС у Херсонській області

Як дістатись?

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України