Офіційний сайт Бериславської міської ради

18 Жовтня 2017

«Діти за мир»

За ініціативи учбові та навчально-виховні заклади району спільно з Центр допомоги учасникам АТО та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які проходять службу на Сході нашої країни у зоні проведення антитерористичної операції.

До акції «Допоможи бійцю АТО» з нагоди відзначення Дня захисника України долучилися відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, колективи Бериславської №1, №3, Бургунської, Високівської, Новокаїрської Новобериславської, Львівської, Милівської, Ольгівської, Червономаяцької, Тягинської загальноосвітніх шкіл, які зібрали понад 60 ящиків з таким необхідними для наших чоловіків, батьків, синів речами. Це: харчові продукти довготривалого зберігання, солодощі, консервація, овочі, фрукти, засоби гігієни, ліки, теплий одяг, нижня білизна, шкарпетки та частинку дитячої любові і домашнього тепла. Дитячі малюнки, плакати та обереги, виготовлені руками школярів стали окремим дорогим серцю подарунком.

 

Речей назбиралось так багато, що машині довелось двічі приїжджати за цінним вантажем. Допомога, зібрана дитячими руками, перевищила очікувані прогнози. Доставити волонтерську допомогу Бериславщини військовослужбовцям, що беруть участь у боях поблизу с.Авдіївка, взявся Пилипенко Олександр Іванович – водій реаніамобіля, що вивозить поранених солдат із зони бойових дій до найближчих медичних закладів.

На разі волонтерська робота триває. Хочеться окремо відзначити  колективи Козацької, Веселівської та Одрадокам’янської ЗОШ І-ІІІ, які у рамках клубу «Школа юного лідера» розробили та втілили у життя проект «Діти за мир». Головна мета проекту – сприяти вихованню патріота України та надавати посильну допомогу нашим військовослужбовцям.

Школярі обіцяють не зупинятися і надалі продовжувати підтримувати наших солдат.

У всіх українських дітей є одне спільне бажання: нехай, нарешті, в Україні запанує МИР!

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

17 листопада – Казаку Олександр Іванович, депутат міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України