Офіційний сайт Бериславської міської ради

10 Лютого 2017

Діти сіли в депутатські крісла

Сьогодні, 10 лютого учні 10-11 класів Бериславської школи №1 відвідали міську раду. В рамках правової освіти, вони прийшли ознайомитися з роботою органу місцевого самоврядування. Зустріла гостей секретар міської ради Світлана Лужецька. Вона провела екскурсію кабінетами міськради, ознайомила школярів з основними напрямки діяльності міської ради і її виконавчого комітету. В депутатській кімнаті, куди депутати збираються на засідання постійних комісій, учні мали змогу в діалозі дізнатись про те, яким чином йде підготовка до сесії, які питання виносяться на її розгляд, про роботу депутатів на своїх виборчих округах, які питання має право вирішувати міська рада та її виконавчий комітет.
Під час екскурсії учні дізналися про напрацювання міської влади, ряд важливих рішень, що приймались на сесії, про проект в галузі інноваційної енергетики – спорудження сонячної електростанції на території міської ради.

Розповіла Світлана Олександрівна і про основні принципи місцевого самоврядування, питання виборності, законності та гласності роботи міської ради, про завдання та функції органів місцевого самоврядування. Активну учать в діалозі прийняла і директор школи Наталя Федоренко, оскільки вона є обраним депутатом міської ради. Разом із своїм вчителем Світланою Корибут діти ставили багато запитань стосовно нюансів роботи депутатів та міськради.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України