Офіційний сайт Бериславської міської ради

3 Березня 2021

Життя молоді у цифровому світі: користь та небезпека

         Однією з основних ознак розвитку сучасного суспільства є стрімкий розвиток комп’ютерних інформаційних технологій, який дає можливість сучасній людині навчатися, обговорювати проблеми, знайомитися та спілкуватися з друзями. Сьогодні Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя. Проте слід зазначити, що всесвітня мережа дає не тільки можливість для розвитку здібностей, покращення знань та розширення кола інтересів, але й містить у собі реальні загрози як для дорослих, так і для дітей.

01 та 02 березня 2021 року спеціалістом Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради спільно зі спеціалістом Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представниками ювенальної превенції Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області провели профілактичні бесіди з учнями навчальних закладів міста на тему: «Вплив соціальних мереж на підлітків. Профілактика суїциду»

В ході бесіди з дітьми обговорено основні потенційні ризики для життя  та здоров’я при потраплянні у ігри і квести, які розповсюджуються через соцмережі та вносять присмак постійної небезпеки. Також, школярі мали можливість пройти тестування та з’ясувати ступінь своєї Інтернет – залежності. Адже саме ця залежність непродуктивно забирає багато реального часу, за який можна встигнути виконати багато корисного, побачити багато цікавого чи реально поспілкуватися з друзями.

Учасники заходу разом дійшли думки, що соціалізація кожної людини відбувається в процесі живого спілкування та під впливом оточуючого середовища, а небезпечні розваги, до яких спонукають адміністратори мережевих ігор приводять лише до сумних наслідків. Спеціалістами було надано корисні поради, як поводитися підлітку, якщо він вже є учасником гри. 

Двадцять перше століття стало століттям комп’ютерних технологій та інновацій. За ними наше майбутнє, тому багато підлітків проводить свій вільний час у соціальних мережах. Але, чи замінить їм віртуальна реальність реальне життя?

Начальник служби дітей та сім’ї                                      Тетяна БОРИСЕНКО

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України
Асоціація малих міст України