Офіційний сайт Бериславської міської ради

16 Жовтня 2019

Законопроект направлений на розвиток Херсонщини

Новий законопроект Ігоря Колихаєва – це реальні кроки для розвитку аграрної галузі херсонщини

Народний депутат Верховної Ради України Ігор Колихаєв 9 жовтня на засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики презентував новий законопроект, про що він повідомив на своїй офіційній сторінці:

«Всі, хто працює в аграрній галузі Херсонщини, добре знають, що для отримання якісних врожаїв в нашому регіоні є одна обов’язкова умова – зрошення.

Подана на поля вода здатна підняти врожаї більше ніж вдвічі. Однак на заваді стоїть, по-перше, розкрадання меліоративної системи, по-друге, відсутність законодавства для ефективного використання наявних потужностей і будівництва нових.

Ми представили абсолютно новий законопроект «Про об’єднання водокористувачів», підготовлений із залученням науковців та фахівців-практиків аграрної галузі. Допомагав мені депутат Херсонської обласної ради Сергій Рибалко.

Цей документ розроблено, як правову основу для створення та функціонування організацій водокористувачів, що повинні стати ефективним механізмом відновлення повноцінної роботи існуючих об’єктів меліоративної інфраструктури та створення нових.

Мета – збільшення врожайності як мінімум удвічі та забезпечення отримання гарантованих врожаїв і мінімізації втрат від примх погоди.

Під час підготовки законопроекту був вивчений та врахований успішний досвід ряду держав, зокрема Бельгії, Вірменії, Молдови, Киргизстану, Італії, Іспанії, Німеччини, Нідерландів та Франції.

Я впевнений, що Закон «Про об’єднання водокористувачів» дасть поштовх до економічного зростання в аграрній галузі України і зокрема Херсонщини!

Я сподіваюсь, що присутні на засіданні представники Академії Аграрних Наук академік Михайло Ромащенко, офіса підтримки реформ Олексій Кузмєнков та Андрій Заблодський від Кабінету Міністрів України, зрозуміли важливість питання і підтримають мою пропозицію, адже я ставлю перед собою завдання розвивати аграрну галузь Херсонщини через створення прогресивних законів, бо

НАМ ТУТ ЖИТИ!

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

14 червня – Лісовий Едуард Евгенович, депутат міської ради;

24 червня – Починок Олександр Дмитрович, депутат міської ради;

25 червня – Юлдашев Євгеній Станіславович, член виконавчого комітету;

27 червня – Мазнєв Ярослав Миколайович, депутат міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України