Офіційний сайт Бериславської міської ради

11 Квітня 2019

Запрошуємо на передвеликоднє прибирання

Весняне прибирання, для кожного бериславця, є доброю нагодою проявити своє ставлення до міста та на ділі реалізувати прагнення жити краще, попрацювати над тим аби Берислав мав такий вигляд на який заслуговують його жителі.

Невдовзі Україна буде святкувати світле свято Великодня. Цими днями триває піст, як символ духовного очищення, він також може бути стимулом для того аби навести лад в наших з вами помешканнях, у дворі та біля двору, в парку та на вулицях міста.

 

В четвер, 18 квітня, Бериславська міська рада запрошує всі колективи підприємств, установ та організацій приєднатись до великого прибирання – передвеликодньої толоки.

Працівники комунального підприємства «Бериславська ЖЕК -1» щоденно збирають з вулиць міста тонни сміття, в день передвеликоднього прибирання буде задіяна основна частина техніки та людей аби забезпечити оперативне вивезення непотребу.

Міська рада звертається до всіх Бериславців із закликом навести лад у подвір’ях та на вулиці біля власного дому. Приватним підприємцям, так само, слід прибратись біля своїх магазинів та підтримувати там чистоту. Встановіть сміттєві урни, вони також сприятимуть дотриманню чистоти та додадуть охайності.

Ми робимо спільну справу, адже хочемо жити у чистому, охайному та привабливому місті.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України