Офіційний сайт Бериславської міської ради

31 Березня 2020

Заходи організації попереджувальних заходів щодо захисту населення від поширення КОРОНАВІРУСУ COVID-19

Відповідно рішення обласної регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Бериславська міська рада вживає необхідні заходи боротьби із поширенням небезпечного вірусу на території міста.

Проводиться роз’яснювальна робота з щодо виявлення потенційно хворих берислаців та громадян із ознаками ГРВІ. Також звертаємось до керівників ОСББ контролювати дотримання режиму самоізоляції мешканців багатоповерхівок, особливу увагу при цьому слід надавати тим громадянам, які повернулись з-за кордону.

В разі підтвердження захворювання, працівники ДСНС виконуватимуть обробку дезінфікуючими сумішами під’їзди, зупинки громадського транспорту, місць можливого скупчення людей з метою запобігання подальшого поширення інфекції. Відповідні суміші та обладнання вже наявні у надзвичайників. Працівники проінструктовані щодо організації дій до яких необхідно вдаватись при реалізації відповідних заходів.

Комунальне виробниче підприємство «Бериславський водоканал» забезпечує стабільну, безперебійне подачу питної води, та в разі аварійних ситуацій, докладає всіх усиль аби відновлювати водопостачання у максимально короткий час.

Загальна порада

Носіння медичної маски – один із заходів профілактики для обмеження поширення певних респіраторних захворювань, включаючи 2019-nCoV, в місцевостях ураження.

Разом з цим необхідно наголосити, що медична маска не є панацеєю і лише частково зменшує ризик зараження респіраторними вірусами, зокрема і SARS-CoV-2. На вулиці, а також на роботі, яка не пов’язана з прийомом громадян, одягати медичну маску недоцільно. Застосування медичної маски виправдане лише під час перебування у громадському транспорті, торгових закладах та інших місцях скупчення людей.

Особи з ознаками респіраторних захворювань повинні:

Носити медичну маску і звертатися за медичною допомогою, якщо відчувають лихоманку, кашель і утруднене дихання, якнайшвидше або відповідно до місцевихпротоколів;

Дотримуватися наведених нижче порад щодо відповідного користування масками.

 

Вкотре нагадуємо в разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.
Найбільш доступний спосіб профілактики захворювання – миття рук та обмеження контактів із сторонніми.
Ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних залежить від сумлінності дотримання режиму самоізоляції.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України