Офіційний сайт Бериславської міської ради

16 Листопада 2017

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Згідно проекту: «Реконструкція очисних споруд м. Берислав, Херсонської області» планується влаштувати на існуючій ділянці очисних споруд м. Берислав Херсонської області споруди біологічної очистки каналізаційних стоків продуктивністю 800м3 /добу, здійснити реконструкцію каналізаційних трубопроводів між КНС2 та КНСЗ, між КНС1 та ОС.

Соціально-економічна необхідність запланованої діяльності: очисні споруди є природоохоронним об’єктом, впровадження якого дозволить забезпечити санітарну безпеку району, а також уникнути забруднення навколишнього середовища від неочищених стоків.

Контроль за роботою споруд здійснюватиметься засобами електроніки, людські ресурси необхідні на період будівництві, в процесі експлуатації необхідно забезпечити охорону об’єкту та догляд за зеленими насадженнями. Періодичне сервісне обслуговування технологічного обладнання буде здійснюватися спеціалізованою організацією.

Можливі впливи запланованої діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє середовище:

– клімат та мікроклімат – не впливає;
– повітря – при будівництві можливі викиди від роботи двигунів внутрішнього згорання будівельної техніки; при експлуатації – вплив від викидів незначної кількості газів (сірководень, аміак, метан, окис вуглецю, азоту діоксид, етілмеркаптан, метілмеркаптан);
– водне – негативного впливу не передбачається (споруди біологічної очистки розраховані на очистку господарсько-побутових стоків до рівня ГДК, що дозволяють скид у водні об’єкти (очищена вода буде скидатися на дренажне поле);
– на ґрунти – негативного впливу не передбачається;
– рослинний та тваринний світ, заповідні об’єкти – впливу не передбачається;

Відходи виробництва та можливість їх подальшого використання: очищенустічну воду можливо використовувати для поливу зелених насаджень та для зрошення при вирощуванні технічних культур, мулові осади після обробки на полях компостування – як органічне добриво.

З попередніми проектними розробками можна ознайомитися та надати свої пропозиції за адресою: Бериславська міська рада, 74300, Херсонська обл., Бериславський р-н, м. Берислав, вул. 1 Травня, 244, тел (05546) 7-51-54.

Замовник: Комунальна установа з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради (73003, м.Херсон, вул.Перекопська, 17, тел. (0552) 49-32-44, e-mail: ukr-oblradu@ukr.net.Проектувальник: ТОВ «Дніпромісто ПП» (код ЄДРПОУ 32928442) 73000, м.Херсон, e-mail: senda.ua@gmail.com

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

14 червня – Лісовий Едуард Евгенович, депутат міської ради;

24 червня – Починок Олександр Дмитрович, депутат міської ради;

25 червня – Юлдашев Євгеній Станіславович, член виконавчого комітету;

27 червня – Мазнєв Ярослав Миколайович, депутат міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України