Офіційний сайт Бериславської міської ради

22 Серпня 2017

За круглим столом з учасниками АТО

Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів засідання круглого столу учасників антитерористичної операції з представниками державної влади та місцевого самоврядування.

У заході, який відбувся у приміщенні Бериславського районного центру зайнятості, взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, його перший заступник Ірина Дробиш, керівники організацій та установ району, депутати Бериславської районної ради, члени громадської організації воїнів-учасників антитерористичної операції “Тризуб” та представники місії ОБСЄ в Україні Ганс Петер Еттер (Швейцарія), Ірене Баллєстерос (Іспанія), Денис Кордонов (Україна).

У процесі спілкування було порушено важливі та актуальні для більшості демобілізованих військовослужбовців питання: державні соціальні гарантії для учасників АТО, зокрема: забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО та їх соціальна та професійна адаптація; право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок, право на безоплатну правову допомогу та судовий захист та реалізація прав демобілізованих/мобілізованих військовослужбовців, що брали та беруть участь у воєнних діях у ході проведення антитерористичної операції.

Олександр Гомон звернувся до присутніх з пропозицію вести конструктивний діалог, який спрощує шляхи вирішення проблемних питань, що можуть виникнути у процесі спілкування та наголосив, що Бериславська районна державна адміністрація відкрита для кожного, і немає питань, які б не були розглянуті.

Ірина Дробиш докладно розповіла про хід виконання державних програм щодо реалізації прав учасників АТО та про плідну співпрацю Центру допомоги учасникам АТО, створеному районною державною адміністрацією, із колишніми військовослужбовцями, учасниками бойових дій.

У Бериславському районі на сьогодні зареєстровано та проживає 280 учасників антитерористичної операції. Протягом 2017 року спеціалістами Центру здійснено 12 виїздів до 22 сільських рад району з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо оздоровлення, здобуття освіти, отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та індивідуального житлового будівництва.

Результатами спільних зусиль є забезпечення житлом 1 учасника АТО, інваліда ІІ групи, та двох сімей загиблих учасників АТО; 31 особа отримала земельні ділянки; 4 – зараховані до ВНЗ Херсонської області; 16 осіб та 23 сім’ї учасників АТО оздоровилися та відпочили на базі відпочинку «Арабатська стрілка», 3 членам родин загиблих зарезервовано путівки до санаторно-курортних закладів у цьому році.

Ірене Баллєстерос під час свого виступу звернулася до всіх присутніх з подякою від імені громадян країн Європи за незупинну важку боротьбу, яку ведуть українці за свою незалежність та свободу та схвалила метод круглого столу як демократичний підхід для вирішення гострих питань наших героїв.

За результатами зустрічі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій та установ отримали доручення та рекомендації з приводу вирішення проблемних питань учасників АТО.

Т.Дудченко, директор Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

06 лютого – Чечін Олександр Сергійович, депутат міської ради;

09 лютого – Чумачов Олександр Миколайович, депутат міської ради;

11 лютого – Данільченко Олександр Григорович, депутат міської ради;

15 лютого – Федоренко Наталя Анатоліївна, депутат міської ради.

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України