Офіційний сайт Бериславської міської ради

12 Жовтня 2017

“Зелений” тариф для сонячної електростанції

Товариство з обмеженою відповідальністю “Тавань Солар 2” (далі – Товариство) здійснює будівництво наземної фотоелектричної сонячної електростанції “Таванська 2” (далі ФЕС), місце знаходження якої в м.Берислав, Херсонської області.
Надалі вироблену на ФЕС електричну енергію Товариством заплановано реалізовувати на Оптовому ринку електричної енергії України за “зеленим” тарифом.
Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2016р. №866, Товариство має провести відкрите обговорення питання щодо необхідності встановлення останньому “зеленого” тарифу із залученням місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.

Запрошуємо взяти участь у відкритому обговоренні питання встановлення Товариству “зеленого” тарифу, яке відбудеться 19 жовтня 2017 року о 15:00 за адресою місто Берислав, вул. 1-го Травня, 244 (ІІ поверх, мала сесійна зала), Херсонська область, 74300.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України