Офіційний сайт Бериславської міської ради

10 Березня 2021

Зі святом весни, надії та любові!

9 березня відбулося  спільне засідання факультетів Університету третього віку на тему: «Зі святом весни, надії та любові» з нагоди Міжнародного жіночого дня та за підтримки  міського голови Олександра Шаповалова.

Привітали наших чарівних пані та панянок теплими словами і побажаннями з прийдешнім святом весни заступник голови районної ради Тетяна Мягка, секретар міської ради Світлана Лужецька, директор територіального центру з соціального обслуговування Людмила Бібік.

Створили святкову атмосферу в першому блоці заходу вдало підібраний пісенний тематичний  репертуар вокального ансамблю «Джерело», сценка «Створення жінки», дефіле з хусточками та шляпками, танцювальний флешмоб, виставка студентських робіт з вишивки.

Другий блок нашого заходу «Тарасові музи», був присвячений 207-й річниці з дня народження Шевченка. Працівники Бериславської публічної бібліотеки розкрили в своїй презентації знакові жіночі постаті в творчості великого поета.

В наступному блоці «Пам’ятаємо твій подвиг, солдате Бериславщини”, який присвяченний  77-й річниці звільнення Бериславщини від  нацистських загарбників,  директор Бериславського історичного музею Наталія Дробот розповіла присутнім про основні події Другої світової та німецько-радянської війни. Учасники заходу пройшли дорогою війни на Бериславщині, згадали Героїв Радянського Союзу, переглянули відео презентацію  про хроніку воєнних днів на Бериславщині, зачитали вірші спогади свого дитинства члени громадської організації «Діти війни».

      Присутні вшанували пам’ять загиблих визволителів міста хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни.

Кульмінацією спільного засідання Університету стало святкування Масляної: ігри, танці, частування смаколиками, які залюбки нам надав Благодійний фонд Ігоря Колихаєва. На завершення свята віночок українських пісень співали і учасники концерту, і глядачі.

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України
Асоціація малих міст України