Офіційний сайт Бериславської міської ради

27 Липня 2017

Кожен постраждалий має право на допомогу!

25 липня 2017 року в рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та спільної соціальної роботи Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районного центру зайнятості проведено семінар на тему: “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці” для безробітних громадян району.

Метою семінару донести до громадськості інформацію про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

 

Спеціаліст Центру розповіла учасникам семінару про те що Україна здебільшого була країною постачання або транзиту жертв торгівлі людьми, проте в сьогоднішніх умовах Україна є також країною призначення з високими ризиками внутрішньої експлуатації. Воєнний конфлікт, який вибухнув в Україні, як і в аналогічних ситуаціях в інших країнах, сприяє поширенню торгівлі людьми в різних її формах.

Складне матеріальне становище громадян спонукає їх до пошуків заробітку за межами України, де в міру своєї необізнаності вони теж можуть стати жертвами торгівлі людьми.

Жертвами цього злочину стають і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм, серед яких примусова праця, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, вилучення органів тощо.

Учасники семінару переглянули відео ролик на тему: “Вся правда про торгівлю людьми”, а під час обговорення дізналися нову інформацію в сфері протидії торгівлі людьми, “відкрили очі” на замовчування, необізнаність з даної проблеми, кожному із присутніх надано контактні телефони організацій та адресу за якою можна звернутись за допомогою та роздано буклети “Кожен постраждалий має право на допомогу!”

На останок спеціаліст зазначила, що торгівля людьми це злочин не проти однієї людини, а проти цілого людства, а тому не будьте мовчазним співучасником злочину, не бійтеся визнавати та спілкуватись на цю тему, повідомляйте про такі випадки, адже чужої біди немає.

Т.Дудченко, директор центру

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

21 січня – Зленко Володимир Володимирович, депутат міської ради;

26 січня – Шпитальна Юлія Володимирівна, депутат міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України