Офіційний сайт Бериславської міської ради

10 Березня 2017

«Лежачі поліцейські» забезпечуватимуть порядок на дорозі

Ми вже інформували про те, що Британська Рада ухвалила спільний проект депутатів районної ради Сергія Шаповалова, депутата міської ради Євгенії Шаповалової та голови спілки роботодавців, товаровиробників і підприємців Олексія Чачібая. Прийнявши їх проект до роботи, Британська рада надала фінансову підтримку в сумі майже 13 тис. грн. для його втілення. Метою проекту стало встановлення так званих «лежачих поліцейських», аби рух автотранспорту на вулицях міста став більш безпечним, як для автомобілістів так і перехожих, особливо дітей.

Розуміючи важливість даної теми міська рада взялась всіляко допомагати активістам, аби цей задум став реальністю. Оскільки вартість сертифікованих «лежачих поліцейських» досить висока, а встановити їх необхідно чимало, на сесії міської ради у 2016 році було прийнято рішення про виділення з міського бюджету 80 363 грн, та у 2017 році додаткові 10 000 грн. для закупки обладнання. Аби знизити витрати, роботу з їх встановлення доручили спеціалістам з КП «Бериславська ЖЕК-1».

Згідно з планом, обмежувачі швидкості, будуть встановлені у найбільш аварійно-небезпечних ділянках міста. Їх вже почали встановлювати біля пішохідного переходу міської школи №3. Далі працівники ЖЕКу працюватимуть біля медичного коледжу та на кварталі біля магазину «Каштан». На цих відрізках вулиці 1 Травня завжди людно, через дорогу весь час курсують діти та студенти. Тож відтак це дасть змогу позбавити любителів швидкості «ганяти» вулицями міста, як результат, діти зможуть спокійно ходити до школи та додому, батьки перестануть перейматись про їхню безпеку на дорозі, а дії водіїв стануть більш відповідальними та осмисленими.

Оскільки асфальто-бетонні «поліцейські» не передбачені правилами і державними будівельними нормами, ми встановили сертифіковані резинові «лежачі поліцейські». Ця справа мала початок минулого року і ось нарешті маємо конкретний результат. Думаю, що ми обов’язково матимемо позитивну тенденцію зменшення аварійності та травматизму на дорозі. – так прокоментував цю подію міський голова Олександр Шаповалов.

Окрім самих «поліцейських», на кварталах встановили попереджувальні знаки про обмеження швидкості руху, а також нанесли на асфальті розмітку яскраво-жовтою фарбою.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

05 вересня – Вольвач Микола Костянтинович, депутат міської ради;

06 вересня – Шаповалова Євгенія Олександрівна, депутат міської ради;

12 вересня – Борисенко Тетяна Анатоліївна, депутат міської ради;

25 вересня – Лужецька Світлана Олександрівна, секретар міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України