Офіційний сайт Бериславської міської ради

22 Лютого 2018

Ми знаємо – ваш подвиг неоцінений!

За ініціативи Центру допомоги учасникам антитерористичної операції районної державної адміністрації районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації організув збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які проходять службу на Сході нашої країни у зоні проведення антитерористичної операції.

До акції «Допоможи бійцю АТО» з нагоди відзначення Дня Небесної Сотні долучилися колективи Бериславських №3, №5, Милівської, Степнянської, Максимо-Горьківської, Одрадокам’янської, Раківської, Новорайської, Веселівської, Шляхівської, Львівської, Ольгівської, Козацької, Новокаїрської, Червономаяцької, Качкарівської, Зміївських загальноосвітніх шкіл Бериславського району, комунального закладу Бериславської районної ради “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” та депутат Херсонської обласної ради Віктор Деркач.

Посильну допомогу надали і пенсіонери с. Новоберислав Любов Василівна Рожко та м.Берислава Тамара Річардівна Мірошніченко, які протягом усього зимового періоду плели шкарпетки українським бійцям.

Член Центру допомоги АТО Вадим Чепурний та Олександр Хрипченко повезли на передову овочі, фрукти та понад 50 ящиків з крупами, макаронними виробами, солодощами, консервацією, засобами гігієни, шкарпетками і іншими предметами першої необхідності. Помандрували до захисників України і дитячі малюнки та власноруч виготовлені обереги.

Волонтерська робота на Бериславщині триває. Кожен: і малий, і великий, і багатий, і бідний може, у міру своїх сил та можливостей, допомогти нашим героям, підтримати нелегкий процес творення нашої державності.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

25 лютого – Стародубця Сергія Леонідовича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України