Офіційний сайт Бериславської міської ради

1 Червня 2018

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.
До Дня захисту дітей було організовано святковий концерт, діти отримували привітання від міської ради, Бериславської районної державної адміністрації, районного будинку культури та Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського.
На території центрального парку міста для підростаючого покоління було влаштовано вуличне свято, повне радості та сміху.
Обладнали «містечко розваг», вуличне малювання, конкурси та змагання, танцювальні майданчики, атракціони та велопрокат. Розваги припали всім дітям до душі, впевнені, що такі заходи матимуть гідне продовження.
Дитинство – найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.
Традиційно, з власної ініціативи в міжнародний День захисту дітей, міська рада за підтримкою депутатського корпусу закуповує сотні порцій морозива для пригощання. Цього року, жодні дитячі руки не залишились порожніми,  800 порцій «солодкої прохолоди» було роздано  малюкам.
«Такі пригощання вже давно стали традиційними для міської ради,  щороку в день захисту дітей наш колектив пригощає солодким морозивом всіх дітей Берислава та маленьких гостей міста. Подібними  акціями ми підтримуємо дітей, адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців », –  міський голова Олександр Шаповалов.

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України
Асоціація малих міст України