Офіційний сайт Бериславської міської ради

20 Березня 2018

Наркоманія – проблема сучасного суспільства!

Серед багатьох проблем українського суспільства чи не найгострішою є наркоманія. В цілому по країні на обліку з приводу вживання наркотичних засобів перебуває понад 100 тис. осіб, токсичних засобів – понад 800 осіб. Якщо врахувати „поправочний” коефіцієнт Всесвітньої організації охорони здоров’я, то прихована кількість споживачів наркотиків в 10-15 разів більша від зареєстрованої. Фахівці вважають, що з кожним роком майже на 8% збільшується кількість українців, які не можуть жити без наркотиків.

20 березня 2018 року, до Міжнародного дня боротьби з наркоманією та наркобізнесом спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районної центральної бібліотеки у рамках клубу старшокласників “Юність” провели дискусійну годину на тему: “Рабство за власним бажанням”. До участі у заході залучили студентів КЗ “Бериславський медичний коледж” (далі – медколедж) та учнів 9-го класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Мета заходу – пропагувати здоровий спосіб життя; викликати в учнів негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини, виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, уміння самооцінювати їх, а також спонукати дітей до роздумів – вибір залежить від тебе самого.

У ході заходу спеціаліст Центру показала два відеоролика на тему: “Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення” та “Шкідливі звички”. Учні із задоволенням відповідали на запитання вікторини “Здоровий спосіб життя” та активно обговорювали притчу “Все у твоїх руках”.

Окрім того, студенти агіт-бригади медколеджу БРЕНД презентували окремий інформаційно-пізнавальний блок “Обережно шкідливі звички”.

Наприкінці заходу спеціаліст Центру разом з учнями прийшли до спільного висновку, що здоров’я – це справжня радість життя, а щастя не сумісне з тютюном, наркотиками і спиртними напоями.

Пам’ятайте!!! Живіть здоровим життям! Дайте змогу вашим дітям і онукам народитись здоровими і щасливими!

Як дістатись?

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України