Офіційний сайт Бериславської міської ради

22 Квітня 2020

Народний депутат виконує накази виборців – ремонтні роботи важливої траси розпочато

Напередодні Великодніх свят Ігор Колихаєв повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці  добру новину  для мешканців 184 виборчого округу і усієї Херсонщини:

«Розпочато ремонтні роботи важливої траси. Мова йде про капітальні ремонтні роботи двох мостових переходів автодороги Т–04–03, яка з’єднує місто Берислав і селище Мар’янське.

Ми працювали над цим питанням протягом декількох останніх років.

Цим шляхом користуються багато водіїв, адже дорога поєднує не тільки три райони Херсонщини між собою, а й виконує транзитні функції між трьома сусідніми областями.

Складність у тому, що Т-04-03 прокладена вздовж Каховського водосховища, і підвищена вологість сприяє руйнації конструкцій Милівської та Новокаїрської дамб, і їх асфальтового покриття.

Ще наприкінці минулого року я зустрічався з прем’єр-міністром Гончаруком і міністром інфраструктури Криклієм. Ми говорили про важливість та критичність ремонту цієї дороги. Тоді представники уряду пообіцяли сприяти місцевій владі у вирішенні цього питання.

У тому, що справу вдалось зрушити з місця, є заслуга багатьох людей. Це і депутати селищного, районного, обласного і державного рівня. Велику роботу провели і держслужбовці усіх рівнів.

Тепер сподіваюсь, що виконавець робіт належно та відповідально поставиться до ремонту і вкладені народні гроші будуть витрачені точно за призначенням, а мешканці Новокаїр та Милового отримають, зручну і, головне, безпечну дорогу, якісні та надійні переїзди, які слугуватимуть людям довгі роки».

(За матеріалами з офіційної сторінки народного депутата України І.Колихаєва Фейсбуці).

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України