Офіційний сайт Бериславської міської ради

9 Травня 2020

На честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Бериславі запалили вогонь пам’яті

9 травня на Меморіальному комплексі в центральному парку міста запалав вогонь пам’яті. Міський голова разом з головою районної ради, районної державної адміністрації та іншими представниками влади, схилили голови біля меморіальної стели за загиблими у Другій світовій війні.

Через сьогоднішню ситуацію, проведення масових заходів обмежено, тож вшанування пам’яті воїнів-захисників в цей рік проходить у незвичному форматі. Але це не впливає на значимість цього свята для всіх нас. В продовж всього дня до стели будуть підходити жителі міста, аби віддати свою шану та повагу тим бійцям, що в свій час здобули перемогу та подарували нам мир.

«Я впевнений, що Бериславці, сьогодні будуть  приходити сюди, покладати квіти, схиляючи голови згадувати своїх рідних, тих хто залишився на війні. Цей день назавжди залишатиметься для нас особливим.» – сказав міський голова Олександр Шаповалов.

Сьогодні в місті живими залишилось всього п’ять учасників бойових дій, які брали безпосередню участь у другій світовії війни, це Олександр Карпович Великий, Сергій Костянтинович Затворницький, Петро Савелійович Бражко, Раїса Гаврилівна Матвієнко та Олексій Захарович Мовчан. І аби привітати їх із цим особливим днем, міська рада підготувала для них подарунки. Представники міської ради відвідали кожного ветерана аби передати вітання з 75-ю річницею Перемоги, подякувати та подарувати святкові пакунки.

 

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України