Офіційний сайт Бериславської міської ради

10 Травня 2018

Незабутнє свято 9 травня – День Перемоги

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. 9 травня було і залишиться тією сторінкою в історії людства, вагомість і велич якої зростає з кожним роком.

І скільки б часу не пройшло з тієї довгоочікуваної Перемоги 45-го, ніхто не і ніколи не забуде той величезний патріотизм і любов до Батьківщини, які наш народ продемонстрував усьому світу.

 

– Ви, шановні наші захисники – приклад того, як треба любити і берегти свою країну, як жити і творити, як вірити і добиватися кращого майбутнього для своєї Батьківщини, для своїх нащадків. Ви і сьогодні, через роки, своїм життям подаєте приклад витримки, мудрості та терпіння. Ми завжди з гордістю і глибокою повагою згадуємо тих, хто подарував нам цей великий день, хто навіки залишився на полях битв, хто вже ніколи не зможе зустріти це свято. –  такі слова передав ветеранам міський голова Олександр Шаповалов.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Грядущі покоління у вічному боргу перед ними за обірвану війною юність, за надзвичайну мужність, силу духу, самопожертву, які вони проявили в боях за рідний край. Подвиг воїнів-переможців тісно переплітається із сьогоднішніми подіями на сході нашої країни. І наш обов’язок гідно оцінити його, та своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

З нагоди річниці Перемоги на нацизмом у Другій світовій війні в місті були проведені урочистості та концертна програма. В парковій зоні, Бериславська міська рада та приватний підприємець Є.Решетило (Магазин “Аранж”) пригощали всіх бажаючих «Солдатською кашею» символічно зварену в пересувній польовій кухні. А діти безкоштовно отримали безліч солодкого морозива, яке роздавали службовці Бериславської міської ради.

Для людей старшого покоління, на літньому майданчику біля РБК була проведена літературно-музична композиція “Не воєнні історії про війну”, міський голова завітав до ветеранів аби ще раз привітати їх з днем Перемоги, вручив подяки голови міської ради, та особисто передав «Солдатську кашу».

По всьому центральному парку були організовані розважальні та ігрові локації для дітей різного віку. Вони малювали, танцювали, власноруч виготовляли всілякі поробки, розважались та навчались.

Справжньою окрасою парку стала инсталяція з написом “Я люблю Берислав” виготовлену громадською організацією “Відродження Берислава”. Фото на її фоні стало майже обов’язковим атрибутом свята.

В вечорі на бериславців чекала молодіжна концертна програма та молодіжна дискотека, а також виступ улюбленого гурту “Дженерал Войс”.

На завершення небо осяяли вогні святкового феєрверку.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

1 серпня – Любарець Олена Анатоліївна, начальник управління державного казначейства у Бериславському районі, член виконавчого комітету;

14 серпня – Іванова Інна Вячеславівна, начальник управління соціального захисту населення, член виконавчого комітету;

21 серпня – Шматов Сергій Володимирович, перший заступник міського голови, член виконавчого комітету.

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України