Офіційний сайт Бериславської міської ради

23 Травня 2019

«Не дай СНІДу шанс»

Кожну третю неділю травня по всьому світу запалюються свічки в пам’ять про жертв СНІДу – «чуми 20 століття». У цей день мільйони людей нашої планети приколюють до одягу червону стрічку як символ скорботи і співчуття жертвам цієї страшної хвороби, яка не має жодних кордонів.

Спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр) з нагоди Дня пам’яті померлих від СНІДу проведено низку заходів, мета яких нагaдaти про тих, хто помер від СНІДу, виявити солідарність з людьми, що живуть з ВІЛ/СНІДом та змусити суспільство замислитися нaд тим, що це горе може торкнутися кожного з нaс.

16 травня 2019 року для студентів ІІІ курсу КЗ «Бериславський медичний коледж» спільно з працівниками кабінету «Довіра» КУ «Бериславська ЦРЛ» проведено лекцію на тему: «Не дай СНІДу шанс».

У процесі спілкування були порушені питання відповідального ставлення до власного здоров’я, обговорено шляхи його збереження та ознайомлено молодь із сучасними засобами контрацепції.

17 травня 2019 року проведено вуличну акцію у центрі міста та парковій зоні, під час якої спеціалісти Центру спільно з працівниками центральної районної бібліотеки роздавали перехожим пам’ятки, листівки, буклети з питань профілактики захворювань на ВІЛ-інфекцію/СНІД, наголошували на необхідності проходження медичного огляду та тесту на ВІЛ-інфекцію, а також пропонували прикріпити до одягу червоні стрічки, що символізують підтримку, співчуття і переживання тим, хто хворий.

Кожна людина повинна усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції. СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю і тому ми маємо підтримувати людей, які цього потребують. Підтримка та толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних є нашим обов’язком.

Т.Дудченко, директор Бериславського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України