Офіційний сайт Бериславської міської ради

2 Травня 2019

Новий парк в Бериславі!

1 травня, на День праці, міський голова Олександр Шаповалов, засновник Благодійного фонду Ігор Колихаєв та голова ГО “Відродження Берислава” Сергій Шаповалов, відвідали будівництво та перевірили як тривають роботи з реконструкції та благоустрою паркової зони біля Дніпра.

Як було анонсовано раніше, будівництво було розпочато на початку весни, але цьому передували підготовчі роботи та узгодження документів. Відповідно до проектної документації, асфальтне покриття алей замінять на плитку. І от зараз на об’єкті тривають роботи з вимощення «тротуарки», підготовки основи для фонтану, планування освітлення та інше. Це лише один із етапів повної реконструкції.

Відповідно до плану виконання робіт, реконструкція триватиме декілька місяців, і ми з вами матимемо оновлений парк та набережну як подарунок до дня міста, це вже факт.

Ось так прокоментував ситуацію на об’єкті сам Ігор Колихаєв: «Реконструкція та будівництво іде повним ходом! Підрядники справляються, роботи ведуться системно і в терміни! Жителі Берислава дуже скоро, і сподіваюся, із задоволенням будуть гуляти і насолоджуватися СВОЇМИ просторами Дніпра. Адже історія Берислава багата унікальними подіями … «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

– Я радий такій співпраці та дружньому ставленню Фонду Колихаєва до нашого з вами міста. Впевнений, ми всі розуміємо, що таке відношення до нашого міста, це заслуга самих бериславців, які люблять своє місто та поважають його історію. Така щедрість та шанобливе ставлення до Берислава це вияв, вдячності за прагнення  бути кращими. – підсумував зустріч Олександр Шаповалов.

 

 

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України