Офіційний сайт Бериславської міської ради

1 Березня 2021

Новини Херсонщини

7 міських та селищних рад Херсонщини підтримали початок реалізації проектів з комплексної енергомодернізації житла українців та розпочали співпрацю з Фондом енергоефективності у межах програми «Енергодім».

Ці наміри закріплені у відповідних меморандумах, які були підписані в онлайн-форматі 19 лютого між керівництвом Фонду енергоефективності та міських і селищних рад Херсона, Скадовська, Асканії-Нової, Каланчака та Берислава.

Також до онлайн-церемонії долучилося місто Олешки з Херсонської області, відповідний меморандум з яким Фонд підписав наприкінці грудня 2020 року.

«Підписання цих меморандумів – це перший крок, який підтверджує наше бажання співпрацювати з регіонами. Далі ми розраховуємо на затвердження у містах власних програм підтримки та відповідного фінансування проектів для ОСББ, які братимуть участь у програмі «Енергодім», – зазначила директорка Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну.

У свою чергу, керівники міських та селищних рад привітали присутніх з вдалим початком партнерських відносин та висловили сподівання на подальше поглиблення співпраці з Фондом.

“З ростом тарифів і падінням доходів населення всі розуміють, що наше майбутнє – за теплозбереженням. У нас є розуміння, як запустити ці масштабні проекти за підтримки громади”, – зазначив Євген Рищук, Олешківський міський голова. Він також додав, що власна програма підтримки ОСББ має бути затверджена найближчим часом. У місті 76 багатоквартирних будинків, з яких 21 ОСББ.

“Ми хочемо бути одним із прикладів, як в маленькій громаді можуть реалізовуватися такі масштабні проекти”, – підкреслив Вадим Поліщук, селищний голова Асканія-Нова. Наразі у цьому селищі налічується 20 багатоповерхових житлових будинків, з них 15 ОСББ.

У свою чергу, у Херсоні раніше працювала міська програма «Теплі кредити» з відшкодуванням 30% тіла кредиту за рахунок коштів місцевого бюджету. Наразі влада міста планує розробити власну програму та адаптувати її під програму «Енергодім». У Херсоні 1831 багатоквартирний будинок, у якому створено 754 ОСББ.

Скадовськ наразі затвердив аналогічну програму підтримки ОСББ з фінансуванням 100 тис грн. Загальна кількість багатоквартирних будинків у місті – 65, з яких 49 з ОСББ.

У Бериславі завершилась відповідна міська програма у 2019 році, найближчим часом влада міста планує розробити і затвердити нову. У місті налічується 97 багатоповерхових будинків, в яких створено 26 ОСББ.

Також нещодавно Фонд розпочав аналогічну співпрацю з міською владою Каховки, яка вже затвердила власну програму під «Енергодім» та виділила відповідне фінансування на підтримку ОСББ у впровадженні енергоощадних заходів у будинках.

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України
Асоціація малих міст України