Офіційний сайт Бериславської міської ради

6

Грудень

2018

З Днем місцевого самоврядування

Шановні бериславці, працівники, ветерани та депутати Бериславської міської ради ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято нашої громади, кожного її мешканця. Відзначення цього свята є підтвердження самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Діяльність міської ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне –  задоволення життєвих потреб мешканців міста. Нині на порядку денному ще багато проблем, вирішення яких дасть можливість Бериславу розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні  життєво важливих для бериславців питань відіграють саме органи місцевого самоврядування. Читати далі

26

Листопад

2018

Проведена 40 сесія VII скликання

23 листопада в малому сесійному залі міської ради була проведена 40 сесія сьомого скликання. На засіданні сесії були присутні 15 депутатів, головував засіданням міський голова Олександр Шаповалов.

На розгляд сесії було винесено 15 питань: 1. Звіт про результати виконання Програми соціально–економічного та культурного розвитку м.Берислава за 1 півріччя 2018 року. 2. Звіт про виконання міського-бюджету 1 півріччя 2018 року. 3. Звіт про результати виконання Програми соціально–економічного та культурногорозвитку м.Берислава за 9 місяців 2018 року. 4. Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року. Читати далі

16

Листопад

2018

Графік проведення засідань постійних комісій міської ради

у листопаді 2018 року по підготовці 40 сесії міської ради VII скликання

Читати далі

16

Листопад

2018

Шановні працівники сільського господарства !

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаю Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. До цієї плеяди талановитих людей які працюють в нашому краї відносяться керівник фермерського господарства "Лідер-Агрі" Овсепян Г.А., який прославив бериславщину виростивши найбільше поле в Україні солодкого перцю площею 79 га, що підтверджено експертами книги рекордів України та керівник фермерського господарства Панарін Л.Л. Впевнений у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі. Щиро вдячний Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою,

міський голова

Олександр Шаповалов

 

16

Листопад

2018

До відома депутатів міської ради (скликання 40 сесії)

На розгляд позачергової сесії міської ради виносяться питання: 1. Звіт про результати виконання Програми соціально–економічного та культурного розвитку м.Берислава за 1 півріччя 2018 року. 2. Звіт про виконання міського-бюджету 1 півріччя 2018 року. 3. Звіт про результати виконання Програми соціально–економічного та культурногорозвитку м.Берислава за 9 місяців 2018 року. 4. Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року. 5. Про затвердження кошторису витрат на проведення святкових заходів з нагоди святкування Новорічних свят 6. Про внесення змін та доповнень до рішення 28 сесії міської ради 7 скликання 22.12.2018 року №285 “Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Берислава на 2018 рік” (зі змінами та доповненнями). 7. Про внесення змін та доповнень до рішення 28 сесії міської ради 7 скликання від 22.12.2018 року №286 “Про міський бюджет на 2018 рік”. 8. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчим органом Бериславської міської ради на 2019 рік. 9. Про встановлення нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) з комунальних підприємств міської територіальної громади, що вилучається до міського бюджету з 01.01.2019 року. 10. Про внесення змін до рішення 34 сесії міської ради 7 скликання від 14.06.2018 року №354 "Про встановленя місцевих податків та зборів". 11. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам. 12. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам. 13. Про укладання Договорiв користування територiєю щодо розмiщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в межах міста Берислав. 14. Про надання дозволу на розроблення документації землеустрою, щодо викупу земельних ділянок. 15. Про розпорядження міського голови, видані в міжсесійний період.  


<<< Попередні записи...................

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

10 грудня – Мантянову Євгенію Євгеніївну, депутата міської ради;

20 грудня – Йорж Галину Іванівну, депутата міської ради.

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов,
міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Патронат над дитиною