Офіційний сайт Бериславської міської ради

5 Липня 2017

Оперативно, відповідально, безвідмовно. Як гасили масштабну пожежу в Бериславі…

26 червня пожежники активно гасили загоряння в балці Кизи-Кермен та сміттєзвалищі. Підвечір її локалізували і лише на ранок 29 червня пожежу остаточно загасили.

Наразі, оперативники відділу поліції проводять роботу з місцевим населенням, тож з’ясування обставин виникнення пожежі та виявлення винуватців це лише справа часу. За законом винуватцю пожежі передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

 

 

 

За розуміння ситуації та відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, міська рада вдячна особовому складу ДПРЧ-1 та особисто начальнику Бериславського РС ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій Олегу Барильнику, коллективам КП «Бериславська ЖЕК-1» та КВУ «Берисласький водоканал», які підвозили воду для безперервної роботи пожежної техніки та екскаватором розгортали територію згарища.

Приємно зазначити, що до ліквідації пожежі та її наслідків долучились приватні підприємці. Як приклад приватний підприємець Олексій Шевчук, він за власної ініціативи запропонував допомогу, залучив техніку та персонал. Використовуючи накопичувальну ємність на 10 000 літрів, хлопці з приватного підприємства допомагали пожежникам гасити малі осередки вогню. До того ж, незважаючи на вихідний день 28 червня, працівники цього підприємства виконали терміновий ремонт техніки ЖЕКу, яка була задіяна на гасінні та вийшла з ладу. Технічну несправність було швидко усунено і техніка повернулась до роботи.

За таких випадків зростає віра в людей, які безкорисливо і щиро, можуть протягнути дружню руку допомоги. Саме на таких небайдужих людях тримається цивілізоване суспільство.

Станом на сьогодні на території згарища все ще з’являються поодинокі осередки вогню. Тліюче на глибині сміття призводить до нових, локальних спалахів. Через це, на вже відпрацьованих та пролитих ділянках, роботи по ліквідації загоряння час від часу відновлюються. Нещодавній дощ має допомогти виправити ситуацію та остаточно загасити тліючий непотріб.

Шановні бериславці, будьте більш відповідальними, у пожежонебезпечний період не розводьте багаття у непристосованих для цього місцях та не паліть сміття!
Будьте обережні з вогнем!

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

21 січня – Зленко Володимир Володимирович, депутат міської ради;

26 січня – Шпитальна Юлія Володимирівна, депутат міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України