Офіційний сайт Бериславської міської ради

5 Травня 2020

Оперативно та якісно: у місті капітально відремонтовано дорогу біля церкви

Оперативно та якісно виконали ремонт найбільш проблемної ділянки по вулиці Введенській, в районі дерев’яної церкви. Раніше, в 2018 та 2019 роках, коштами міського бюджету на інших ділянках цієї вулиці були виконані роботи із заміни та капітального ремонту асфальтного покриття. Однак відрізок дороги від вулиці Костя Гордієнка до вулиці Різдвяної залишився невідремонтованим. Минулого тижня сюди зайшла техніка та в стислі строки виконала підрядні роботи.

Відновлення дорожнього покриття на цій вулиці вирішує одразу кілька важливих питань для міста. Перш за все, це курсування міського автобуса по вулиці Введенській, що є більш зручним та звичним для бериславців, а також зміна маршруту вантажного транспорту. Свято-Введенська церква, як туристична пам’ятка, також повинна мати зручну розв’язку та якісні під’їзні шляхи.

Звернувшись до керівників області, міська рада домоглась, щоб цей відрізок було включено до плану фінансування за рахунок коштів обласного бюджету. Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації оголосив тендер на виконання «Капітального ремонту дороги вулиці Введенської (від вул. Костя Гордієнка до вул. Різдвяної) в м.Бериславі Херсонської області». І за результатами електронних торгів, найкращу ціну запропонувало Дочірнє підприємство «ЛІДЕР» (Одеська область). Згідно технічного завдання, підрядник має виконати роботи з влаштування дощової каналізації, колодязів та дощоприймачів. Закінчивши з цими підготовчими роботами, виконуються до роботи з вкладання асфальтобетонного покриття.

З відкритих джерел відомо, що ДП «Лідер» (директор Анатолій Жураківський) активно працює на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, має 16 укладених договорів за перші місяці 2020 року.

За інформацією, яку надав журналістам газети «Маяк», керівник бригади ремонтників Андрій Дзюба, виявилось, що вся техніка, задіяна на будівництві дороги, не орендована, а власна і належить ДП «Лідер». Матеріали, що використовуються у роботі, а це бордюри, тротуарна плитка, асфальтобетонні суміші тощо, виготовляються також на цьому підприємстві. Тобто, закупляють лише пісок та щебінь.

У короткий термін, без затримок, було відремонтовано цей відрізок дороги, в цьому випадку «час це гроші» звучить дуже актуально, адже ремонтну бригаду ДП «Лідер» чекають інші об’єкти в різник куточках півдня України.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України