Офіційний сайт Бериславської міської ради

5 Травня 2020

Оперативно та якісно: у місті капітально відремонтовано дорогу біля церкви

Оперативно та якісно виконали ремонт найбільш проблемної ділянки по вулиці Введенській, в районі дерев’яної церкви. Раніше, в 2018 та 2019 роках, коштами міського бюджету на інших ділянках цієї вулиці були виконані роботи із заміни та капітального ремонту асфальтного покриття. Однак відрізок дороги від вулиці Костя Гордієнка до вулиці Різдвяної залишився невідремонтованим. Минулого тижня сюди зайшла техніка та в стислі строки виконала підрядні роботи.

Відновлення дорожнього покриття на цій вулиці вирішує одразу кілька важливих питань для міста. Перш за все, це курсування міського автобуса по вулиці Введенській, що є більш зручним та звичним для бериславців, а також зміна маршруту вантажного транспорту. Свято-Введенська церква, як туристична пам’ятка, також повинна мати зручну розв’язку та якісні під’їзні шляхи.

Звернувшись до керівників області, міська рада домоглась, щоб цей відрізок було включено до плану фінансування за рахунок коштів обласного бюджету. Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації оголосив тендер на виконання «Капітального ремонту дороги вулиці Введенської (від вул. Костя Гордієнка до вул. Різдвяної) в м.Бериславі Херсонської області». І за результатами електронних торгів, найкращу ціну запропонувало Дочірнє підприємство «ЛІДЕР» (Одеська область). Згідно технічного завдання, підрядник має виконати роботи з влаштування дощової каналізації, колодязів та дощоприймачів. Закінчивши з цими підготовчими роботами, виконуються до роботи з вкладання асфальтобетонного покриття.

З відкритих джерел відомо, що ДП «Лідер» (директор Анатолій Жураківський) активно працює на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, має 16 укладених договорів за перші місяці 2020 року.

За інформацією, яку надав журналістам газети «Маяк», керівник бригади ремонтників Андрій Дзюба, виявилось, що вся техніка, задіяна на будівництві дороги, не орендована, а власна і належить ДП «Лідер». Матеріали, що використовуються у роботі, а це бордюри, тротуарна плитка, асфальтобетонні суміші тощо, виготовляються також на цьому підприємстві. Тобто, закупляють лише пісок та щебінь.

У короткий термін, без затримок, було відремонтовано цей відрізок дороги, в цьому випадку «час це гроші» звучить дуже актуально, адже ремонтну бригаду ДП «Лідер» чекають інші об’єкти в різник куточках півдня України.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

25 лютого – Стародубця Сергія Леонідовича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України