Офіційний сайт Бериславської міської ради

16 Квітня 2020

Освячена паска вже у вас на столі

На час вимушеного карантину представники релігії та влади визначили формат проведення релігійних свят, зокрема – Великодня.
На Великдень вірян закликають долучитись до богослужіння через відеотрансляцію, яка здійснюватиметься на більшості телеканалів країни та відмовитись від ідеї йти до храму.

Враховуючи заборону масових заходів – звичайне спільне посвячення великодніх кошиків у храмах та на прихрамовій території наражає на небезпеку зараження та поширення інфекції небезпечного вірусу.  Щоб цього не допускати, на Великдень у храмі має бути один черговий священнослужитель, який може обслужити релігійні індивідуальні потреби.

Ми маємо успішний приклад освячення пасок відразу на хлібозаводі ТОВ «Берислав – Хлібозавод», тож всі ми з вами смакуватимемо окроплені та свячені паски на Великдень. Перші пробні паски, для мешканців міста та району, безпосередньо на підприємстві були освячені протоієреєм Олександром Михайленком, благочинним Бериславського округу УПЦ.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України