Офіційний сайт Бериславської міської ради

12 Січня 2018

«Остання Січ України»

Вчора в Новій Каховці відбулось перше засідання ініціативної групи по проекту «Остання Січ України», в ході якого присутні обговорювали питання інвестиційного проекту та створення на о.Козацький центру реконструкції козацької доби.

Про історичні передумови, складові об’єкту та концептуальне бачення було розгорнуто поінформовано всіх присутніх.

Павло Ярмій (керівник ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад») разом з Ларисою Оленковською (виконавчий директор регіонального відділення «Асоціації міст України») інформували про систему підготовки заявок на міжнародну технічну допомогу. Під час засідання вивчалась можливість використанням території НПП «Нижньодніпровський» для розміщення та подальшої експлуатації об’єктів проекту, піднімалось питання організації переправи на острів, визначення локацій для історичної частини, розважальних об’єктів, дитячих майданчиків, місця для кемпінгу та риболовлі.

Бериславський міський голова, Олександр Шаповалов, ініціативно сприйняв ідею створення проекту «Остання Січ України» та вніс ряд власних пропозицій та ідей щодо розвитку проекту.

Раніше, на початку грудня, відбувся круглий стіл щодо офіційного започаткування інвестиційного проекту “Остання Січ України”, тоді у зустрічі круглому столі взяли участь більше 20 представників громадських організацій, НПП “Нижньодніпровський”, сіл та селищ Бериславського району, органів місцевого самоврядування та державної влади і представників бізнесу.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України