Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Лютий

2021

Відбулося засідання виконавчого комітету

 

 

25 лютого 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Бериславської  міської ради, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови Сергія Шматова. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому схвалили ряд програм, які регулюють діяльність виконавчих органів та комісій міської ради. Підтримали бюджетні рішення серед яких: «Про програму будівництва, ремонту та утримання вулично – дорожньої мережі та підвищення безпеки дорожнього руху Бериславської міської територіальної громади  на період з 2021-2025 роки», «Про програму розвитку та фінансової підтримки комунальних підприємств міської територіальної громади на 2021-2025 роки», «Про проект програми «Бериславська громада – безпечне місце/середовище» на 2021-2023 роки»

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

 

 


25

Лютий

2021

Конкурси тривають

Відповідно до оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад   начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури та головного спеціаліста фінансового управління Бериславської міської ради  23-24  лютого,  під головуванням першого заступника  міського голови Сергія Шматова, відбулись засідання конкурсної комісії   міської ради.

У конкурсному відборі прийняли участь п’ять кандидатів.

На початку конкурсу учасників  ознайомили із правилами проведення іспиту.

Конкурс був проведений з дотриманням вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад органу місцевого самоврядування.


23

Лютий

2021

Новини громади

 

Відповідно до оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад   в структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради 16-18  лютого  під головуванням першого заступника  міського голови Сергія Шматова відбулись засідання конкурсної комісії   міської ради.

Випробувати свої професійні навички виявили бажання десятеро кандидатів.

На початку конкурсу учасників  конкурсу ознайомили із правилами проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади.

Конкурс був проведений з дотриманням вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад органу місцевого самоврядування.

За результатами конкурсу комісія прийняла рішення рекомендувати для призначення:

Тіхонову О.М. на  посаду начальника загального відділу виконавчого комітету Бериславської міської ради;

Починок В.В. на  посаду головного спеціаліста загального відділу виконавчого комітету Бериславської міської ради;

Лемещук Л.В. на посаду головного спеціаліста загального відділу виконавчого комітету Бериславської міської ради,

Попельнюк О.О. на посаду начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Бериславської міської ради,

Гордійчук О.Ю.   на   посаду начальника центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бериславської міської ради.

Лахмана М.П. на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Бериславської міської ради;

Присяжнюк Г.М на   посаду завідувача сектору реєстрації місця проживання виконавчого комітету Бериславської міської ради.

Борисенко Т.А.   на  посаду начальника  служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради;

Бугай М.В.   на  посаду головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради.

Одну особу зараховано до кадрового резерву.


22

Лютий

2021

«Благодійна Україна-2020»

Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2020»
Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу
«Благодійна Україна – 2020» (проходить щорічно). Проведення конкурсу – це можливість
усім дотичним до волонтерства та благодійності фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти
для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проекти та програми,
допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи. Організаторам важливе
публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі
підвищення стандартів якості благодійної роботи в Україні
ВИТЯГ З ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС – КОНКУРСНІ НОМІНАЦІЇ
Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та
волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та
волонтерів, їхніх організацій та практик. Всебічна підтримка волонтерського руху України,
визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку
благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі
практики у сфері благодійництва. Читати далі


18

Лютий

2021

Бериславські педагоги навчаються

 

Відповідно до календаря основних заходів управління освіти, культури, молоді та спорту Бериславської міської ради на лютий 2021 року Бериславським центром професійного розвитку педагогічних працівників Бериславської міської ради  проведено онлайн-зустрічі професійних спільнот педагогів закладів освіти Бериславської територіальної громади. Зокрема, розпочато каскадні онлайн-консультації щодо змісту нової редакції Державного стандарту дошкільної освіти, які пройдуть протягом лютого-березня для педагогічних працівників дошкільної і початкової ланок освіти. Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Період подання декларацій триває

22 Лютого 2021

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік. Пропонуємо не витрачаючи зайвого часу отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) про доходи за

Повідомлення

22 Лютого 2021

Відповідно до Закону України « Про житлово-комунальні послуги» та вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 « Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», у разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих складових економічно – обґрунтованих витрат з причин, які не залежать  від виконавця/виробника, зокрема, збільшення або зменшення податків  і

ПОВІДОМЛЕННЯ

10 Лютого 2021

Бериславська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради. Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та

До уваги ОСББ

20 Січня 2021

Державна установа “Фонд енергоефективності” реалізує Програму “ЕНЕРГОДІМ”, що передбачає надання фінансової підтримки ОСББ. Підтримка фонду полягає у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель, з урахуванням кращих європейських практик. А це означає, що співвласники багатоповерхівок можуть отримувати компенсацію до 70% від Фонду для реалізації проектів з термомодернізації будинків і використовувати фінансову підтримку

До відома мешканців! Внесення добрив.

11 Грудня 2020

ТОВ “ЮТС-Агропродукт” сповіщає про проведення робіт із внесення в грунт безводного аміаку на полях сіл Новоберислав, Шляхове, Томарине, Раківка у період з 14.12.2020 по 31.12.2020 року. За додатковою інфрмацією звертайтесь до адміністрації ТОВ “ЮТС-Агропродукт” за телефоном 0552 70-12-10.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

25 лютого – Стародубця Сергія Леонідовича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України