Офіційний сайт Бериславської міської ради

26 Вересня 2017

Плануй своє майбутнє! Плануй свою сім’ю!

Бажані діти в бажаний час! 

26 вересня Всесвітній день контрацепції. Його вперше святкували у 2007 році. З ініціативою установи Всесвітнього дня контрацепції виступила міжнародна організація з питань репродуктивного здоров’я населення планети. Всесвітній день контрацепції — це не одноденна акція, а цілеспрямована програма, яка звертає увагу на необхідність зниження кількості незапланованих вагітностей.

В даний час існує велика потреба в розширенні знань з питань контрацепції серед молодих людей у віці 15-25 років. Важливо надати їм необхідну інформацію саме в цей віковий період, оскільки їх сексуальна та репродуктивна поведінка може накласти відбиток на все подальше життя.

22 вересня 2017 року у приміщенні Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 педагог соціальний Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела бесіду на тему: “Твоє майбутнє у твоїх руках” для учнів 10 класу.

Основною метою заходу є формувати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, розвивати вміння уважно ставитись до свого здоров’я, формувати толерантне ставлення до здоров’я як до найкращої цінності, сформувати розуміння того, що тільки здоровий спосіб життя, поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризику.

У ході заходу спеціаліст зробила загальний огляд державної соціальної політики щодо підтримки сім’ї та зміцнення репродуктивного здоров’я населення та покращення демографічної ситуації в Україні. Потім розповіла про шлюб та сім’ю і як можна підготуватися завчасно до сімейного життя і надала їх загальну характеристику, а також визначила класифікацію сучасних сімейних стосунків у різних аспектах.

Відбувся обмін думками щодо компонентів готовності молоді до шлюбу та сімейного життя, яке пояснюється їх фізичною, фізіологічною, сексуальною, соціальною готовністю, а також були визначені основні сфери подружньої адаптації.

Всім учасникам зустрічі вручені пам’ятки та буклети “Запланований вибір”, “Для закоханих” а також акцидентну продукцію з телефоном гарячої лінії, за яким можна звернутись з інтимними питаннями про допомогу та соціальну підтримку.

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України
Асоціація малих міст України