Офіційний сайт Бериславської міської ради

26 Вересня 2017

Плануй своє майбутнє! Плануй свою сім’ю!

Бажані діти в бажаний час! 

26 вересня Всесвітній день контрацепції. Його вперше святкували у 2007 році. З ініціативою установи Всесвітнього дня контрацепції виступила міжнародна організація з питань репродуктивного здоров’я населення планети. Всесвітній день контрацепції — це не одноденна акція, а цілеспрямована програма, яка звертає увагу на необхідність зниження кількості незапланованих вагітностей.

В даний час існує велика потреба в розширенні знань з питань контрацепції серед молодих людей у віці 15-25 років. Важливо надати їм необхідну інформацію саме в цей віковий період, оскільки їх сексуальна та репродуктивна поведінка може накласти відбиток на все подальше життя.

22 вересня 2017 року у приміщенні Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 педагог соціальний Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела бесіду на тему: “Твоє майбутнє у твоїх руках” для учнів 10 класу.

Основною метою заходу є формувати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, розвивати вміння уважно ставитись до свого здоров’я, формувати толерантне ставлення до здоров’я як до найкращої цінності, сформувати розуміння того, що тільки здоровий спосіб життя, поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризику.

У ході заходу спеціаліст зробила загальний огляд державної соціальної політики щодо підтримки сім’ї та зміцнення репродуктивного здоров’я населення та покращення демографічної ситуації в Україні. Потім розповіла про шлюб та сім’ю і як можна підготуватися завчасно до сімейного життя і надала їх загальну характеристику, а також визначила класифікацію сучасних сімейних стосунків у різних аспектах.

Відбувся обмін думками щодо компонентів готовності молоді до шлюбу та сімейного життя, яке пояснюється їх фізичною, фізіологічною, сексуальною, соціальною готовністю, а також були визначені основні сфери подружньої адаптації.

Всім учасникам зустрічі вручені пам’ятки та буклети “Запланований вибір”, “Для закоханих” а також акцидентну продукцію з телефоном гарячої лінії, за яким можна звернутись з інтимними питаннями про допомогу та соціальну підтримку.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України