Офіційний сайт Бериславської міської ради

18 Липня 2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань під час розроблення проектів:

«Капітальний ремонт покрівлі ДНЗ №3 по вул.1 Травня 238, м.Берислав, Херсонської області» та «Капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою вул.Успенська, буд.10, м.Берислав Херсонської області»

Відповідно до ст. 13 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» 05.09.2019р. о 14.00 в залі засідань міської ради, за адресою: м. Берислав, вул. 1 Травня, 244 відбудуться громадські слухання щодо ознайомлення громадськості міста з позицією міської влади та врахування громадських інтересів під час розроблення проектів «Капітальний  ремонт покрівлі ДНЗ №3 по вул.1 Травня 238, м.Берислав,Херсонської області» та «Капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою вул.Успенська, буд.10, м.Берислав Херсонської області».

Основна мета проекту: Підвищення  якості надання  навчально-виховних послуг шляхом створення безпечних умов перебування дітей в одному з  найбільших дошкільних навчальних закладів міста та забезпечення економії енергоносіїв, дотримання належного мікроклімату в приміщенні, створення безпечних умови для перебування працівників та відвідувачів управління соціального захисту населення – мешканців Бериславського району, зменшення експлуатаційних витрат на утримання приміщення, покращення стану приміщення комунальної форми власності. Зменшення рівня небезпеки  для всіх учасників процесу. Забезпечення захисту будівель від пожеж, підвищення рівня протипожежного захисту та створення умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки.

Проект розроблено відповідно до  Наказу 24.04.2015, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2015р. за №488/26933, Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (зі змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №80 від 01.04.2016, №123 від 19.05.2017, №238 від 11.09.2018)

Замовник проектів   – Бериславська міська рада.

Розробник проектів – Бериславська міська рада.

Підставою для  розроблення проектів є рішення 41 сесії міської ради 7 скликання від 22.12.2018р. № 424 « Про програму соціально – економічного та культурного розвитку м. Берислава на 2019 рік».

Ознайомлення з проектом, текстовими та графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватись з 9.00 год.  до 12.00 год. в робочі дня, в юридичному відділі Бериславської міської ради за адресою: м. Берислав,   Херсонська обл., вул. 1 Травня, 244 (каб.11).

Пропозиції  та зауваження пропонується подавати письмово до 02.08.2019 року за адресою:74300, Херсонська область, м.Берислав, вул.1Травня, 244, Бериславська міська рада.

Пропозиції надані після встановленого строку, не  розглядаються.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

25 лютого – Стародубця Сергія Леонідовича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України